Konkurs newsletterów
2003-09-22 00:21
Przeczytaj także: Pełen obraz mediów
- W tej edycji zmodyfikowaliśmy tak jak zapowiadaliśmy już wielokrotnie zasady organizacyjne powiedział nam redaktor naczelny portalu Slowawsieci.com, Karol Bancerz. Aktualnie newslettery muszą zostać zgłoszone przez uprawnione osoby. Zgłoszenie jest proste i wymaga jedynie wypełnienia specjalnego formularza dostępnego w naszym serwisie.II edycja podzielona jest na dwie tury. Pierwsza, która kończy się wybraniem trzydziestu najlepszych biuletynów elektronicznych właśnie się rozpoczęła. Druga, która rozpocznie się z początkiem grudnia, polegać będzie na głosowaniu przez samych internautów i wybraniu Newslettera Roku 2003. Wyniki głosowania podane zostaną na początku stycznia przyszłego roku.
- Zdecydowaliśmy się na taki przebieg z uwagi na rangę nadawanego tytułu oraz większą bezstronność rankingu mówi dziennikarz portalu, Krzysztof Tomasz Łapiński to nie jest jakiś tam ranking. Wraz z internautami zamierzamy wybrać najlepszy biuletyn elektroniczny w Polsce.
Poprzednia edycja rankingu, którą zwyciężył Dziennik Internetowy PAP, spotkała się ze sporym zainteresowaniem zarówno mediów, przedstawicieli redakcji jak i samych internautów. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że w II edycji rankingu wezmą udział newslettery jednego z wiodących portali horyzontalnych.
- Nie widzę powodów, dla których newslettery przygotowywane przez redakcje portali, nie mogłyby brać udziału w rankingu. Wszak one także nazywają się newsletterami, i tak samo jak inne, mogą okazać się najlepsze komentuje Karol Bancerz.
Zgłoszeń dokonywać można do końca października bieżącego roku. Adres, pod którym znajduje się formularz zgłoszeniowy:
Ranking newsletterów
oprac. : Beata Szkodzin / eGospodarka.pl
Przeczytaj także
Najnowsze w dziale Wiadomości
-
Technostres i FOBO: w 2026 r. technologie znowu zmienią rynek pracy
-
AI w rękach cyberprzestępców. Jak autonomiczne agenty i botnety zmienią oblicze ataków w 2026 roku?
-
Rynek pracy 2025/2026: Etaty znikają, freelancerzy zdobywają świat. Gdzie szukać szans?
-
Kryzysy wizerunku 2025: wpadkę zaliczyli politycy, firmy i celebryci





5 Najlepszych Programów do Księgowości w Chmurze - Ranking i Porównanie [2025]