eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Kaspersky Smart Home Security

Kaspersky Smart Home Security

2021-09-10 11:42

Kaspersky Smart Home Security

Inteligentny dom wymaga ochrony © pixabay.com

Firma Kaspersky wprowadza Kaspersky Smart Home Security - nowe rozwiązanie do ochrony urządzeń Internetu Rzeczy w inteligentnych domach. Rozwiązanie zapewnia ochronę przed awariami urządzeń, atakami cyberprzestępców, podsłuchiwaniem, podglądaniem itp.

Przeczytaj także: Nowe technologie: 10 prognoz dla konsumentów

Rozwiązanie Kaspersky Smart Home Security jest instalowane na routerze przez operatora telekomunikacyjnego, a użytkownik musi jedynie pobrać aplikację na smartfon, aby kontrolować i monitorować bezpieczeństwo swoich urządzeń.

Nowy produkt łączy kilka kluczowych aspektów cyberbezpieczeństwa, w tym ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem, ukrytym monitoringiem czy kontrolą internetową. W ramach kontroli włamań rozwiązanie oferuje antywirusowe skanowanie plików, blokowanie ataków siłowych prowadzących do łamania haseł, sprawdzanie podejrzanych adresów URL, jak również monitorowanie portów i protokołów internetowych.

Zestaw narzędzi do kontroli bezpieczeństwa pozwala klientom monitorować i ustawiać poziom bezpieczeństwa systemu i urządzeń. Produkt powiadamia użytkownika o zbyt słabych hasłach do urządzeń i pomoże wybrać w utworzeniu nowych.

Kaspersky Smart Home Security pozwala rodzicom ustawić ograniczenia dotyczące korzystania z internetu przez dzieci, np. uniemożliwiając im łączenie się z internetem w nocy lub o innej niewłaściwej porze oraz odwiedzanie niewłaściwych stron internetowych.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: