eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Pierwsza aplikacja HR oparta na Microsoft .NET

Pierwsza aplikacja HR oparta na Microsoft .NET

2003-04-16 09:52

Koma S.A. integrator systemów komputerowych opracował system Koma e-HR. Jest to pierwsza aplikacja HR stworzoną w całości w oparciu o nową technologię oprogramowania i usług - platformę Microsoft .NET.

Przeczytaj także: Dyrektor personalny na godziny – czy to ma sens?

Premierowy pokaz systemu Koma e-HR został przedstawiony w Warszawie na Dniach Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Autorski system Komy pozwala nie tylko na kompleksową obsługę zagadnień kadrowo-płacowych zgodnie z obowiązującymi przepisami finansowo-prawnymi, ale również jest doskonałym narzędziem wspierającym zadania związane z szeroko pojmowanym zagadnieniem zarządzania kapitałem ludzkim.

Koma e-HR została napisana przy wykorzystaniu nowego narzędzia programowania Microsoft Visual Studio .NET i jest oparta na technologii Microsoft .NET. Technologia ta pozwoliła skorzystać z szerokiej palety rozwiązań zarówno w zakresie baz danych jak i oprogramowania urządzeń mobilnych. Dzięki zastosowaniu tej technologii Koma e-HR jest aplikacją pozwalającą na dostęp do danych zawartych w systemie przez Internet, telefon oraz urządzenia mobilne.

oprac. : Sylwester Kozak / e-biznes.pl e-biznes.pl

Przeczytaj także

Konkurencja dla MS Office?

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: