eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Ricoh prezentuje nowość klasy High End. Projektor instalacyjny PJ KU12000

Ricoh prezentuje nowość klasy High End. Projektor instalacyjny PJ KU12000

2016-08-04 13:18

Ricoh prezentuje nowość klasy High End. Projektor instalacyjny PJ KU12000

Ricoh PJ KU12000 © Ricoh

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Bardzo wysoka jakość obrazu, wyświetlanie na ekranach walcowych czy sferycznych, współpraca z siecią przewodową oraz bezprzewodową – to tylko niektóre z cech nowości firmy Ricoh, projektora instalacyjnego klasy High End. PJ KU12000 sprawdzi się w muzeach, galeriach sztuki i hotelach.

Przeczytaj także: Projektory NEC short-throw M352WS, M302WS i M332XS

Dzięki natężeniu światła do 12 000 lumenów Ricoh PJ KU12000 gwarantuje wysoką jakość obrazu we wszystkich warunkach oświetleniowych. Zastosowana w urządzeniu podwójna lampa zapobiega przerwom w wyświetlaniu. Za pomocą nowego projektora można wyświetlać obrazy na ekranach o cylindrycznych, kulistych i innych kształtach, nie tracąc na ich jakości oraz zachowując ich ostrość (funkcja WARP). Ponadto, użytkownik może przedstawić dwa obrazy w tym samym czasie, korzystając z ustawień typu PiP (Picture in Picture) lub typu PBP (Picture By Picture).Widoczność z każdego miejsca

Zmiana położenia obiektywu za pomocą napędu mechanicznego pozwala użytkownikowi na przełączenie trybu wyświetlania z pionowego na poziomy, bez przesuwania projektora oraz umożliwia jego instalację pod dowolnym kątem. Opcja ta ma szczególne znaczenie w sytuacjach, kiedy obraz ma być wyświetlany na suficie lub podłodze. Dzięki 6 wymiennym obiektywom użytkownik uzyskuje możliwość wyświetlania obrazu o przekątnej od 50 do 500 cali z dużej odległości - nawet do 77,6 metra.

Funkcje sieciowe

Nowe projektory dają wiele opcji łączności, m.in. sieć LAN, sieć Wi-Fi oraz port USB do wyświetlania zdjęć oraz filmów. Szeroka gama złączy audio-video – HDMI, VGA, 3G-SDI, 5BNC, Video, DVI-D, Remonte In, HD BaseT - pozwala podłączyć różnego rodzaju urządzenia do projektora. Ricoh PJ KU12000 doskonale nadaje się do aplikacji eventowych - wejście 3G SDI pozwala na przesyłanie sygnału na duże odległości po kablu RG6. Natomiast port HDBase-T pozwala przesyłać obraz AV na większe odległości z wykorzystaniem sieci LAN. Dodatkowo, wejście 3D Sync powala wykorzystać projektor do wyświetlania w formacie 3D.

Projektor zdecydowanie nie jest na kieszeń przeciętnego Kowalskiego. Jego sugerowana cena to ponad 75 tysięcy złotych.
Przeczytaj także: Projektor BenQ MX511 Projektor BenQ MX511

oprac. : Grzegorz Gacki / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: