eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Limuzyna w sieci

Limuzyna w sieci

2003-03-20 00:18

Pod adresem www.phaeton.pl pojawił się serwis w całości poświęcony Phaetonowi, nowej limuzynie Volkswagena. Jest to jedyne miejsce w polskiej sieci, w którym tak dokładnie można się przyjrzeć temu modelowi, a także niezwykłej drezneńskiej Szklanej Manufakturze, wybudowanej specjalnie do jego produkcji.

Przeczytaj także: Volkswagen Golf GTI Performance - kontynuuje legendę

Serwis służy przede wszystkim pokazaniu . Jest to unikatowa galeria zdjęć zarówno samochodu, jak i manufaktury. Poszczególne działy, takie jak: Design, Technologia, Komfort i Bezpieczeństwo przybliżają największe atuty limuzyny. Tymczasem szczegółowe informacje o wyposażeniu i wszystkich rozwiązaniach technologicznych znajdują się w serwisie www.volkswagen.pl, w dziale Modele, który rozbudowany został o dział poświęcony właśnie Phaetonowi.

Za działania promocyjno - informacyjne firmy Kulczyk Tradex w Internecie odpowiada agencja interaktywna Conecto, która jest autorem serwisów wizerunkowych poszczególnych modeli (Polo, Passata, Passata W8, Golfa i Phaetona). Stworzyła także serwis korporacyjny www.volkswagen.pl.

Już wkrótce swoją premierę będą miały serwisy kolejnych nowych modeli VW: Touarega i Tourana, samochodów użytkowych oraz oryginalnych akcesoriów i części ze znaczkiem VW.

oprac. : Beata Szkodzin / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: phaeton, kulczyk tradex, volkswagen

Przeczytaj także

Tanie zestawy mobilne

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: