eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfon Kruger&Matz LIVE 3

Smartfon Kruger&Matz LIVE 3

2015-09-25 16:58

Smartfon Kruger&Matz LIVE 3

Kruger&Matz LIVE 3 © fot. mat. prasowe

Kruger&Matz zaprezentował swój nowy flagowy smartfon – LIVE 3. 5-calowe urządzenie wyposażono w ośmiordzeniowy procesor z zegarem 1,7 GHz, 2 GB pamięci operacyjnej, system Android 5.0 Lollipop, baterię o pojemności 3050 mAh, system Dual SIM oraz aparat główny o rozdzielczości 13 Mpx. Wszystko to uzyskamy w cenie 999 zł.

Przeczytaj także: Smartfon Kruger&Matz DRIVE 3

Smartfon Kruger&Matz może pochwalić się ośmiordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 615, taktowanym zegarem o częstotliwości do 1,7 GHz. O płynną pracę urządzenia dba ponadto 2 GB pamięci RAM. LIVE 3 jest również pierwszym modelem w ofercie marki, który został wyposażony w system operacyjny Android 5.0 Lollipop, oraz którego pamięć użytkowa to 16 GB. Ponadto jest to kolejny telefon z obsługą internetu w technologii LTE. Dodatkowym atutem jest współpracujący z systemem GLONASS wbudowany moduł GPS, dzięki któremu telefon może być używany jako nawigacja.

LIVE 3 został wyposażony w 5-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1920x1080 px. Dla większego komfortu użytkowania nowość od Kruger&Matz posiada aktywny panel przedni. Telefon może zostać wybudzony podwójnym stuknięciem w wyświetlacz, a dostęp do najczęściej używanych aplikacji przyspieszy napisanie skrótu literowego przypisanego do danej funkcji, np. „S” do otworzenia SMS. Jeszcze szybsze jest przejście z zablokowanego ekranu w opcję szybkiego wybierania – wystarczy przesunąć palcem w prawo.

Kruger&Matz wyposażył swój flagowy model w kamerę przednią o rozdzielczości 8 Mpx oraz tylną o rozdzielczości 13 Mpx z diodą doświetlająca i szybkim autofokusem.

Urządzenie posiada również system Dual SIM i baterię o pojemności 3050 mAh.

Dostępność i cena


Smartfon dostępny jest w dwóch opcjach kolorystycznych: białej i grafitowej. Sugerowana cena detaliczna LIVE 3 wynosi 999 zł.

fot. mat. prasowe

Kruger&Matz LIVE 3

Urządzenie wyposażono w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 615 z zegarem 1,7 GHz i 2 GB pamięci RAM


Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: