eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfon Kruger&Matz LIVE 3+ z dwoma bateriami

Smartfon Kruger&Matz LIVE 3+ z dwoma bateriami

2016-04-01 10:48

Smartfon Kruger&Matz LIVE 3+ z dwoma bateriami

Kruger&Matz LIVE 3+ © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Kruger&Matz wprowadził do sprzedaży model LIVE 3+, będący połączeniem serii LIVE oraz DRIVE. Cechą wyróżniającą urządzenie są dwie baterie o łącznej pojemności 6000 mAh, ma on jednak do zaoferowania znacznie więcej. Cena? 999 zł.

Przeczytaj także: Smartfon Kruger&Matz LIVE 3

Smartfon Kruger&Matz LIVE 3+ wykorzystuje ośmiordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 615, wspierany przez 3 GB pamięci RAM. Smartfon oferuje użytkownikom 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować za pośrednictwem karty micoSD.

Nowy model z serii LIVE wyposażony został w ekran IPS 5,2” w rozdzielczości Full HD. Wyświetlacz został dodatkowo wzmocniony hartowanym szkłem Gorilla Glass™ trzeciej generacji. LIVE 3+ może się pochwalić tylną kamerą 16 Mpx z podwójną diodą doświetlającą.

Jednak to, co najbardziej wyróżnia LIVE 3+ spośród dostępnych na rynku telefonów, to bateria o łącznej pojemności 6000 mAh. Innowacyjne rozwiązanie, jakie Kruger&Matz zastosował w LIVE 3+ sprawia, że można korzystać z zaawansowanych funkcji telefonu nawet przez kilka dni. Użytkownik może używać tylko jednej wbudowanej baterii o pojemności 2480 mAh lub korzystać jednocześnie z dodatkowego akumulatora o pojemności 3520 mAh. Co ważne, w czasie gdy wbudowana bateria jest na wyczerpaniu, tę dodatkową można włożyć bez konieczności wyłączania telefonu i przerywania wykonywanych działań.

Nowością wprowadzoną w LIVE 3+ jest też port USB typu C oraz dedykowany kabel USB 3.1, który umożliwia przesyłanie danych z szybkością dwukrotnie wyższą, niż miało to miejsce w przypadku standardowego microUSB. Zaletą tego rozwiązania, dzięki symetrycznej budowie złącza USB 3.1, jest też zmniejszone ryzyko uszkodzenia gniazda USB, np. w czasie częstego podłączania do komputera.

W specyfikacji LIVE 3+ nie zabrakło też obsługi Internetu 4G LTE, funkcji Dual SIM, GPS + GLONASS czy Bluetooth 4.0.

fot. mat. prasowe

Kruger&Matz LIVE 3+ - dwie baterie

Smartfon działa pod kontrolą systemu Android 5.1 Lollipop


Dostępność i cena


Smartfon Kruger&Matz LIVE 3+ dostępny jest w oficjalnym sklepie na stronie producenta w cenie 999 zł.

Przeczytaj także: Smartfon Kruger&Matz DRIVE 3 Smartfon Kruger&Matz DRIVE 3

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: