eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › ESET Cyber Security i ESET Cyber Security Pro dla systemu OS X

ESET Cyber Security i ESET Cyber Security Pro dla systemu OS X

2014-03-20 13:26

ESET Cyber Security i ESET Cyber Security Pro dla systemu OS X

ESET Cyber Security i ESET Cyber Security Pro - pudełka © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma ESET wprowadziła do sprzedaży nowe wersje aplikacji zabezpieczających dla systemu OS X – ESET Cyber Security oraz pakiet bezpieczeństwa ESET Cyber Security Pro. W nowych wersjach antywirusów szczególny nacisk położono na ochronę przed próbami kradzieży cyfrowej tożsamości użytkownika. Ma w tym pomóc moduł antiphishingowy oraz skaner mediów społecznościowych.

Przeczytaj także: Kaspersky Security Scan 2.0

Najnowsze wersje ESET Cyber Security i ESET Cyber Security Pro zostały wzbogacone w moduł antiphishingowy, który chroni najcenniejsze dane użytkownika, w tym dane kart kredytowych, loginy i hasła m.in. do kont bankowych, przed próbami wyłudzenia, realizowanymi za pośrednictwem pułapek phishingowych, czyli stron www podszywających się pod oryginalne serwisy internetowe np. banków czy e-sklepów.

fot. mat. prasowe

ESET Cyber Security i ESET Cyber Security Pro - pudełka

W nowych wersjach antywirusów szczególny nacisk położono na ochronę przed próbami kradzieży cyfrowej tożsamości użytkownika.


Nowe programy antywirusowe ESET zostały wyposażone w skaner mediów społecznościowych, czyli narzędzie, przeznaczone do ochrony profili w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Aplikacja identyfikuje podejrzane wpisy znajomych (np. te zawierające odnośniki do zainfekowanych stron WWW) i ostrzega przed nimi użytkownika oraz pomaga w ocenie i poprawie poziomu ustawień prywatności na Facebooku i Twitterze. Dodatkowo, w ESET Cyber Security Pro dostępna jest funkcja kontroli rodzicielskiej, która pomaga chronić najmłodszych użytkowników przed przypadkowym lub celowym dostępem do niewłaściwych treści w sieci.

fot. mat. prasowe

ESET Cyber Security Pro - okno

W ESET Cyber Security Pro dostępna jest funkcja kontroli rodzicielskiej, która pomaga chronić najmłodszych użytkowników przed przypadkowym lub celowym dostępem do niewłaściwych treści w sieci.


Nowy ESET Cyber Security oraz ESET Cyber Security Pro są w pełni kompatybilne z najnowszym systemem firmy Apple – OS X Mavericks (10.9). W obu rozwiązaniach interfejs dopasowano do specyfiki platformy systemowej OS X, dzięki czemu korzystanie z aplikacji ESET już od pierwszych chwil wydaje się wyjątkowo intuicyjne.

oprac. : Marta Kamińska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: