eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Tablet ASUS MeMO Pad FHD 10 LTE

Tablet ASUS MeMO Pad FHD 10 LTE

2013-10-13 00:13

Tablet ASUS MeMO Pad FHD 10 LTE

Tablet ASUS MeMO Pad FHD 10 LTE © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

MeMO Pad FHD 10 LTE działa na systemie Android 4.2 „Jelly Bean". Sercem urządzenia jest wydajny procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro @ 1.5GHz. Tablet posiada wysokiej jakości ekran Full HD, 16 lub 32GB pamięci oraz wydajną baterię, która pozwala na 10 godzin pracy. Urządzenie jest dostępne na polskim rynku w cenie 1799 zł.

Przeczytaj także: Tablety ASUS MeMO Pad HD 7 i HD 10

MeMO Pad FHD 10 LTE to doskonałe urządzenie do elektronicznej rozrywki. Matryca Full HD (1920 x 1200) gwarantuje wysokiej jakości obraz, co jest szczególnie ważne podczas oglądania filmów, czytania ebooków i przeglądania stron internetowych. Technologia IPS zapewnia szerokie kąty widzenia (do 178°) oraz żywe i wyraziste kolory obrazu.

1,2-megapikselowy aparat z przodu i 5-megapikselowy aparat z tyłu umożliwiają robienie zdjęć oraz nagrywanie filmów w wersji HD. Przednia kamera idealnie nadaje się do prowadzenia rozmów wideo i konferencji przy użyciu aplikacji takich jak Skype i Google+ Hangouts w rozdzielczości HD. 5-megapikselowy aparat posiada przesłonę f/2.4 – tabletem można wykonywać wysokiej jakości zdjęcia w każdych warunkach oświetleniowych.

fot. mat. prasowe

Tablet ASUS MeMO Pad FHD 10 LTE

MeMO Pad FHD 10 LTE działa na systemie Android 4.2 „Jelly Bean".


Tablet jest idealnym urządzeniem dla osób ceniących przede wszytki mobilność. Przy wadze wynoszącej zaledwie 572g i 9,9 mm grubości urządzenie pozwala na 10-godzinną pracę na jednym ładowaniu baterii. Dzięki modemowi LTE użytkownicy mają szybki i nieprzerwany dostęp do internetu. Tablet posiada także port na kartę microSD. Dodatkowo wszyscy użytkownicy mogą korzystać z 5GB przestrzeni dyskowej w ASUS WebStorage.

fot. mat. prasowe

ASUS MeMO Pad FHD 10 LTE

Tablet posiada wysokiej jakości ekran Full HD, 16 lub 32GB pamięci oraz wydajną baterię, która pozwala na 10 godzin pracy.


MeMO Pad FHD 10 LTE jest dostępny w dwóch kolorach - niebieskim oraz białym. Urządzenie jest dostępne w sprzedaży w cenie 1799 zł.

fot. mat. prasowe

ASUS MeMO Pad FHD 10 LTE - specyfikacja

MeMO Pad FHD 10 LTE jest dostępny w dwóch kolorach - niebieskim oraz białym. Urządzenie jest dostępne w sprzedaży w cenie 1799 zł.


oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: