eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Aukcje antyków online

Aukcje antyków online

2004-06-19 00:02

15 czerwca platforma aukcyjna Aukcje24.pl uruchomiła "Aukcje DESA" - drugie, po Aukcjach PAH, znaczące przedsięwzięcie partnerskie. Tym razem partnerem jest Desa Unicum sp. z o.o. - najstarszy w Polsce dom aukcyjny będący zarazem siecią antykwariatów - galerii.
To pierwsza tego typu współpraca na rynku obrotu dziełami sztuki, łącząca nowoczesność z tradycyjną formą handlu. Aukcje DESA dają możliwość zakupu antyków z certyfikatem ich autentyczności - każdy wystawiony w serwisie przedmiot poprzedzony jest fachową oceną specjalistów Desy Unicum. Firma bierze na siebie pełną odpowiedzialność za zgodność opisu ze stanem faktycznym wystawionych obiektów z certyfikatem. Wszystkie znajdujące się w serwisie przedmioty prezentowane będą równocześnie w największej Galerii Desy Unicum w Warszawie.

"Internet jako sposób dystrybucji na pewno nie wyprze tradycyjnych form sprzedaży antyków, stanie się natomiast jego poważnym uzupełnieniem, głównie jako metoda dotarcia z szerszą ofertą do klienta" – twierdzi Jan Koszutski, dyrektor Domu Aukcyjnego Desa Unicum. "Chcemy wspólnie prezentować obiekty potencjalnie interesujące wszystkich użytkowników serwisu. Nasza oferta to setki antycznych przedmiotów. Są wśród nich zarówno dzieła sztuki, wyroby rzemiosła artystycznego jak i popularne starocie".

Dyrektor Koszutski spogląda w przyszłość: "Przewidujemy, że ilość wystawianych na aukcjach internetowych obiektów wyniesie miesięcznie, w pierwszym okresie, około 150 sztuk. Do końca roku planujemy, że może być ich około 1000".

Oferta Aukcji DESA z pewnością zainteresuje znawców tematu. W dniu startu serwisu wystawionych zostało około 150 aukcji, wśród których znalazły się m.in.:
1) Para krzeseł, XIX/XX wiek, w stylu Ludwika Filipa
2) JERZY KOSSAK, "Na kwaterę", 1934 r.
3) WIKTOR H. SEIFERT- "Spragniona"

Oceń

2 3

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Konkurs wpkontakt
bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: