eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › T‑Mobile z nową ofertą dla rodzin

T‑Mobile z nową ofertą dla rodzin

2018-08-29 13:20

T‑Mobile z nową ofertą dla rodzin

T‑Mobile ma nową ofertę dla rodzin © JackF - Fotolia.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Od 30 sierpnia 2018 roku T‑Mobile wprowadza nową propozycję skierowaną do rodzin. Mechanizm oferty pozwoli dołączać do umowy przez całość jej trwania kolejne karty i dzięki temu uzyskiwać rabaty.

Nie musisz planować swojego małżeństwa z wyprzedzeniem - dołączaj kolejne numery i obniżaj cenę kiedy chcesz


Mechanizm oferty jest prosty: dwie karty w T‑Mobile to rabat w wysokości 10 zł brutto do każdej z nich (w sumie -20 zł), 3 i kolejne karty to rabat 15 zł do każdej z nich. Nowe kontrakty można dołączać (i odłączać) do konta klienta w dowolnym czasie, odpowiednie rabaty naliczają się automatycznie. Maksymalnie w ramach jednej umowy rodzinnej (pod jednym numerem PESEL) może funkcjonować do 10 kart. Dla każdego z kontraktów można otrzymywać osobną fakturę z uwzględnieniem opłat i terminów płatności jego dotyczących.
Nowe oferty dla rodzin bazują na T- Mobile- Bez Limitu, w ramach której każdy użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, nielimitowane SMSy i MMSy oraz dostęp do Internetu bez limitu danych (10 GB z pełną prędkością, następnie z prędkością 1 Mbs). Bazowa wysokość abonamentu w ofercie bez telefonu wynosi 50 zł, w ofercie z urządzeniem – 70 zł.

Dodatkowo dla najbardziej aktywnych użytkowników Internetu w smartfonie T‑Mobile przygotował ofertę „T-Mobile - Bez Limitu+” (60 zł m-c w wersji SIMO lub odpowiednio wyższej w ofercie ze smartfonem), obejmującą nielimitowane rozmowy, SMS/MMS, Internet bez limitu danych z 20 GB danych z pełną prędkością a następnie z prędkością 1 Mbs.

Zasady rabatowania aplikowane są tak do ofert z urządzeniem, jak i sim only. Można je także dowolnie łączyć.

Dla całego domu, nie tylko dla „noworodków”


Do pakietu usług rodzinnych wliczać się będzie T‑Mobile – Internet Domowy. Cena samej usługi się przy tym nie zmieni, natomiast traktowana będzie ona jako jeden element zestawu i będzie wpływała na wysokość rabatu dla pozostałych kart.

Zasadę działania mechanizmu rabatowego obrazuje poniższy przykład:

fot. mat. prasowe

Mechanizm rabatowy

Do pakietu usług rodzinnych wliczać się będzie popularna usługa T‑Mobile – Internet Domowy.


Warto podkreślić, że z oferty rodzinnej będą mogli korzystać z zachowaniem rabatów także aktualni klienci usługi T‑Mobile - Internet Domowy. Dołączenie kolejnych kontraktów nie spowoduje wydłużenia czasu trwania umowy na Internet. Także dla aktualnych użytkowników usług głosowych T‑Mobile przygotował proces tzw. „migracji in-life” czyli przejścia na nowy plan dla rodzin nawet w trakcie aktualnie obowiązującej umowy. Możliwość ta zostanie udostępniona od połowy września, warunki indywidualnie będą dostępne u konsultantów Biura Obsługi Abonenta oraz w punktach sprzedaży T‑Mobile.

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Smartfony BlackBerry KEY2 LE

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: