eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Lenovo Miix 520

Lenovo Miix 520

2017-09-06 00:26

Lenovo Miix 520

Miix 520 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Lenovo Miix 520 to eleganckie i stylowe urządzenie 2w1 z odłączaną klawiaturą i opcjonalnym modułem always-on LTE zapewniającym łączność i swobodę korzystania z urządzenia i chmury danych w dowolnym miejscu na świecie.
Lenovo Miix 520 waży 880 g (bez klawiatury) i ma grubość 9,9 mm. Wyposażony jest w ekran dotykowy IPS FHD oraz system Windows 10. Zabezpieczeniem jest zintegrowany czytnik linii papilarnych, a bransoletowy zawias pozwoli pracować w tradycyjnym ustawieniu laptopa, na pełnowymiarowej, ergonomicznej klawiaturze. Klawiatura ma pełnowymiarowy układ klawiszy o skoku 1,5 mm.

Miix 520 zasilany jest procesorem 8.gen. Intel Core do i7 z maksymalną pamięcią 16 GB DDR4 i do 1 TB PCIe SSD.

Nowy Miix 520 ma kamerę WorldView, któa pozwala rejestrować najciekawsze momenty z życia, a następnie niezwykle łatwo edytować je w technologii 3D.

fot. mat. prasowe

Lenovo Miix 520

Lenovo Miix 520 waży 880 g bez klawiatury.


Za pomocą opcjonalnego rysika Lenovo Active Pen 2 w Miix 520 można zapisywać pomysły z niezwykłą precyzją, charakterystyczną dla pisania tradycyjnym piórem po papierze. Podczas korzystania z kamery WorldView do warstwowania 2D lub skanowania obrazów 3D, można wykorzystać pióro by podpisać modele i umieścić dodatkowe objaśnienia w wygodny sposób. Na rysiku znajduje się przycisk umożliwiający otwieranie nowych aplikacji i korzystanie z nich bez konieczności odkładania Lenovo Active Pen 2.

fot. mat. prasowe

Lenovo Miix 520 z rysikiem

Za pomocą opcjonalnego rysika Lenovo Active Pen 2 w Miix 520 można zapisywać pomysły z niezwykłą precyzją.


Dzięki funkcji Cortana, Miix 520 może służyć jako domowe centrum dowodzenia, ale również jako wspomagany głosowo cyfrowy asystent całej rodziny.

fot. mat. prasowe

Miix 520

Lenovo Miix 520 to eleganckie i stylowe urządzenie 2w1 z odłączaną klawiaturą.


Miix 520 (z klawiaturą i cyfrowym piórem Lenovo Active Pen 2) będzie dostępny w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce od 899 euro w listopadzie 2017 r.

oprac. : eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: Lenovo Miix 520, Miix 520, Lenovo, laptopy

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.