eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Rumba myPhone już w sprzedaży

Rumba myPhone już w sprzedaży

2017-05-16 12:29

Rumba myPhone już w sprzedaży

Rumba myPhone - czerwona © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

Od 16 maja jest dostępny w sprzedaży nowy telefon z klapką - Rumba myPhone. Charakteryzują go kompaktowe rozmiary, ekran LCD o przekątnej 2.4 cala, bateria 800 mAh i wiele przydatnych funkcji ułatwiających obsługę.
Rumba myPhone to elegancki i poręczny telefon z klapką, która nie tylko chroni ekran, ale ułatwia obsługę urządzenia. Przez otwarcie i zamknięcie klapki, możliwe jest odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych. Telefon ma kolorowy ekran LCD o przekątnej 2.4 cala i rozdzielczości 240x320 px. Rumba myPhone wyposażona jest dodatkowo w niewielki, zewnętrzny ekran wyświetlający ikony notyfikacji, informujące o przyjściu wiadomości sms, nieodebranym połączeniu oraz o aktualnym poziomie baterii. Dzięki ikonom możliwe jest szybkie sprawdzenie najważniejszych spraw bez otwierania telefonu.

Nowa Rumba myPhone ma czytelną klawiaturę i duże, ergonomiczne przyciski. Klawiaturę wzbogacają trzy dodatkowe klawisze, którym można przypisać numery do szybkiego wybierania połączeń. W książce telefonicznej Rumby dostępna jest funkcja fotokontakty, dzięki której do klawiszy 1–8 można przypisać numer telefonu do osoby z książki adresowej i wzbogacić kontakt o jej zdjęcie. Nawiązanie połączenia odbywa się poprzez naciśnięcie odpowiedniego klawisza, którego numer widnieje w menu przy zdjęciu danej osoby.

fot. mat. prasowe

Rumba myPhone - szara

Rumba myPhone to telefon z klapką, która nie tylko chroni ekran, ale ułatwia obsługę urządzenia.


Rumba myPhone posiada przycisk SOS, upraszczający informowanie bliskich o trudnej sytuacji, bądź niebezpieczeństwie (po ustawieniu opcji i dłuższym wciśnięciu przycisku SOS, natychmiast wysyłany jest sygnał alarmowy/wiadomość sms/e-mail/ bądź nawiązywane jest połączenie z wybranymi numerami).

fot. mat. prasowe

Rumba myPhone otwarta

Przez otwarcie i zamknięcie klapki, możliwe jest odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych.


Rumba została wyposażona w aparat VGA. Inne funkcjonalności to: latarka, radio FM, zegar, kalendarz, alarm i kalkulator. W zestawie z Rumbą myPhone znajduje się baza ładująca, która sprawia, że proces ładowania jest prosty i przyjemny – ogranicza się bowiem jedynie do odłożenia telefonu na wygodną podstawkę/stojak (w komplecie znajduje się również tradycyjna ładowarka).

fot. mat. prasowe

Rumba myPhone - baza ładująca

W zestawie z Rumbą myPhone znajduje się baza ładująca.


Telefon ma litowo-jonową baterię o mocy 800 mAh, dzięki której czas czuwania urządzenia wynosi nawet 7 dni.

Rumba dostępna jest w kolorze czerwonym i srebrnym.

Telefon Rumba dostępny jest od 16 maja w sklepie internetowym producenta i w wybranych sieciach handlowych. Cena telefonu wynosi 149 zł.

oprac. : eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: Rumba myPhone, myPhone, telefony komórkowe

Oceń

8 8

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (2)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.