eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Wyniki Megapanel XII 2012

Wyniki Megapanel XII 2012

2013-02-05 11:01

Wyniki Megapanel XII 2012

Wyniki Megapanel XII 2012 © goldencow_images - Fotolia.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (7)

Polskie Badania Internetu Sp. z o.o. (PBI) i firma badawcza Gemius SA, współpracujące w zakresie realizacji badania "Megapanel PBI/Gemius" - standardu pomiaru oglądalności witryn i aplikacji internetowych w Polsce, opublikowały wyniki za grudzień 2012 r.

Przeczytaj także: Megapanel: serwisy tematyczne XI 2012

W rankingu witryn zgrupowanych i niezgrupowanych wg zasięgu miesięcznego nadal prowadzi Grupa Google z zasięgiem 87,61 proc., drugie miejsce zajmuje witryna youtube.com z zasięgiem 70,58 proc. Na miejscu trzecim witryna facebook.com z zasięgiem 69,37 proc.

Grup Ringier Axel Springer (13) i Grupa Polskapresse (14) zamieniły się miejscami. Witryna adobe.com wypadła z zestawienia. Grupa Microsoft awansowała na pozycję 16 z 17. Na miejscu 18 pojawiła się nienotowana w poprzednim zestawieniu Grupa Edipresse. Grupa TVN również wypadła z zestawienia. Tabelę zamyka nienotowana w poprzednim zestawieniu witryna fimweb.pl.

fot. mat. prasowe

Ranking witryn zgrupowanych i niezgrupowanych wg zasięgu miesięcznego, XII 2012

W rankingu witryn zgrupowanych i niezgrupowanych wg zasięgu miesięcznego nadal prowadzi Grupa Google z zasięgiem 87,61 proc.


W grudniowym rankingu domen wg zasięgu miesięcznego na pozycji pierwszej znajduje się domena Google.pl z zasięgiem 83,17 proc., na miejscu drugim domena youtube.com z zasięgiem 70,58 proc., natomiast na miejscu trzecim, domena facebook.com z zasięgiem 69,37 proc.

Domena google.com (5) i domena onet.pl (4) ponownie zamieniły się miejscami. Na miejsce 15 wskoczyła witryna gry.pl – awans z miejsca 16. Witryna fimweb.pl awansowała na pozycję 16 z 19. Na miejscu 18 pojawiła się nienotowana w poprzednim zestawieniu domena dobreprogramy.pl. Tabelę zamyka domena microsoft.com – spadek z miejsca 17.

fot. mat. prasowe

Ranking domen wg zasięgu miesięcznego, XII 2012

W grudniowym rankingu domen wg zasięgu miesięcznego na pozycji pierwszej znajduje się domena Google.pl z zasięgiem 83,17 proc.


W rankingu grup witryn i witryn niezgrupowanych w całości lub częściowo objętych audytem site-centric wg miesięcznej liczby odsłon, na podium bez zmian. Na miejscu pierwszym Grupa Allegro.pl, na miejscu drugim Grupa Onet.pl, a trzecie miejsce należy do Grupy Wirtualna Polska – Orange. Pozostałe pozycje bez zmian.

fot. mat. prasowe

Ranking grup witryn i witryn niezgrupowanych wg miesięcznej liczby odsłon, XII 2012

W rankingu grup witryn i witryn niezgrupowanych w całości lub częściowo objętych audytem site-centric wg miesięcznej liczby odsłon na miejscu pierwszym Grupa Allegro.pl


 

1 2

następna

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: