eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Ubezpieczenia komunikacyjne przez Internet

Ubezpieczenia komunikacyjne przez Internet

2005-04-07 00:05

Link4 wprowadziło ubezpieczenia komunikacyjne przez Internet. Dostępna na stronie firmy platforma internetowa umożliwia zawarcie ubezpieczenia komunikacyjnego i zakup polisy OC, OC i AC oraz NNW.

Przeczytaj także: Ceny OC spadają, a AC rosną nieznacznie

Odwiedzając strony internetowe Link4, klienci mają możliwość złożenia wniosku i zawarcia umowy na wybrany zakres ochrony ubezpieczeniowej, na podstawie składki, automatycznie wyliczonej przez system dla danego kierowcy i samochodu. Czas potrzebny na ubezpieczenie samochodu przez Internet w Link4 to około 10 minut.

W trakcie wypełniania formularza służącego do wyliczenia składki, klient w każdej chwili może skorzystać z dodatkowych wyjaśnień do pytań zadanych w formularzu. Dostępna jest także możliwość zamówienia rozmowy i uzyskania dodatkowych informacji od konsultanta Link4. Na każdym etapie wypełniania formularza klient może go zapisać, tworząc swój profil użytkownika i zakończyć przygotowanie wniosku w wygodnym dla siebie momencie.

Po zaakceptowaniu oferty, polisa wraz z dokumentami ubezpieczeniowymi jest dostarczana pocztą, pod adres wskazany przez klienta, w ciągu 3 dni roboczych.

Likwidacja szkód rozpoczyna się w chwili telefonicznego zgłoszenia zdarzenia w Centrum Likwidacji Szkód Link4, pod całodobowym numerem telefonu – (22) 444 44 44.

oprac. : Beata Szkodzin / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: ubezpieczenia komunikacyjne, Link4, OC, AC, NNW

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: