eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Notebook ASUS K93SM

Notebook ASUS K93SM

2012-05-04 00:30

Notebook ASUS K93SM

Notebook ASUS K93SM © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Do oferty firmy ASUS dołączył nowy notebook - K93SM. Jest to największy dostępny na rynku komputer przenośny, z matrycą o przekątnej 18,4-cala. K93SM z powodzeniem zastąpi komputer stacjonarny i spełni rolę multimedialnego centrum domowej rozrywki.

Przeczytaj także: Notebooki ASUS serii N

fot. mat. prasowe

ASUS K93SM

ASUS K93SM - przód


Wydajne procesory Intel Core drugiej generacji oraz mocna karta graficzna NVIDIA GeForce GT 630M zapewnią odpowiednią wydajność zarówno do pracy jak i rozrywki, którą oferują najnowsze i najbardziej wymagające gry komputerowe. Klasyczny design, który reprezentuje ergonomiczna, odporna na kurz obudowa i klawiatura typu chiclet pozwolą uczynić z K93SM ozdobę każdego salonu.

Ogromna moc obliczeniowa

Notebooki z serii K wyposażono w procesory Intel® Core™ drugiej generacji, zapewniające zoptymalizowaną moc obliczeniową. Nowe, mobilne procesory zwiększają możliwości wielozadaniowości, dzięki czemu możemy zrobić więcej w tym samym czasie.

Dla zastosowań graficznych i gier nowe notebooki z serii K proponują moc wydzielonych układów NVIDIA®. ASUS K93SM wykorzystuje procesor graficzny NVIDIA® GT 630M zapewniający fantastyczną jakość gier i multimediów oraz 1 GB pamięci wideo DDR3 przyspieszającej operacje graficzne.

fot. mat. prasowe

Notebook ASUS K93SM

Notebook ASUS K93SM - klawiatura numeryczna


Wygląd z klasą

Dzięki procesorom Intel® Core™ drugiej generacji i eleganckiej kolorystyce, nowa seria K oferuje wyjątkowe połączenie technologii i stylu. Elegancki wygląd wsparty rozległymi testami jakości ASUS-a daje pewność, że seria K będzie świetnie wyglądać nawet po długim użytkowaniu.

Nowoczesne technologie zapewniające komfort użytkowania

Technologia IceCool sprawia, że nawet długie korzystanie z komputera jest komfortowe. Ekskluzywna, dwustronna konstrukcja płyty głównej sprawia, że elementy nagrzewające się umieszczone są od spodu, jak najdalej od użytkownika. Specjalne przewody odprowadzające ciepło i otwory wentylacyjne sprawiają, że oparcia na nadgarstki i klawisze zawsze są chłodne.

Szerokie, odporne na kurz klawisze są wygodne w użytku nawet podczas długiego pisania. Dzięki temu zarówno praca jak i zabawa na K93SM sprawia samą przyjemność – na notebooku pracuje się komfortowo nawet podczas znacznego obciążenia podzespołów. Touchpad wyposażono w technologię Palm Proof, która odróżnia powierzchnię palca i nadgarstka, dzięki czemu zapobiega przypadkowym ruchom kursora podczas pisania.

Przeczytaj także: Notebook ASUS G73Jh Notebook ASUS G73Jh

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: notebook, notebook ASUS, ASUS, ASUS K93SM

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: