eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › ROBYG buduje centrum biznesowe w Wilanowie

ROBYG buduje centrum biznesowe w Wilanowie

2012-02-15 10:24

ROBYG buduje centrum biznesowe w Wilanowie

Wizualizacja inwestycji © fot. mat. prasowe

Spółka zależna ROBYG uzyskała pozwolenie na budowę dla obiektu biurowo-komercyjnego, który ma powstać na terenie Wilanowa, przy Alei Rzeczypospolitej. Zaprojektowana przez Atelier3 Girtler&Girtler inwestycja będzie nosić nazwę ROBYG Business Center. Zakończenie budowy przewidziano na połowę 2013 r.

Przeczytaj także: Biurowiec Atrium 1 w Warszawie

Docelowo nowy projekt ROBYG ma składać się z dwóch etapów, których łączna powierzchnia użytkowa sięgnie 35 tys. m kw. Obecnie powstający pierwszy budynek o powierzchni wynoszącej ponad 8 tys. m kw. składać się będzie z części handlowo-usługowej (ok. 2,7 tys. m kw.) oraz biurowej (ok. 5,7 m kw.). Niemal cały parter inwestycji zajmie firma Alma Market S.A., z którą ROBYG podpisał umowę najmu jeszcze w listopadzie 2011 r.

- Nasz projekt cieszy się dużym zainteresowaniem, o czym świadczą zaawansowane rozmowy z poważnymi partnerami biznesowymi. Już w połowie listopada podpisaliśmy pierwszą umowę na wynajem powierzchni handlowych i usługowych, choć dopiero teraz rozpoczynamy budowę pierwszego etapu inwestycji. Myślę, że zawdzięczamy to zaufaniu, na jakie zapracowaliśmy podczas ponaddziesięcioletniej działalności na rynku. – powiedział Zbigniew Wojciech Okoński, Prezes Zarządu ROBYG S.A.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja inwestycji

ROBYG Business Center powstaje w Wilanowie


Grupa deweloperska ROBYG była dotychczas aktywna przede wszystkim w segmencie mieszkaniowym. Na terenie aglomeracji warszawskiej i trójmiejskiej firma wybudowała ponad 2300 lokali o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 180 tys. m kw.

Nowe supermarkety Tesco

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: