eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Projektowanie łazienki on-line

Projektowanie łazienki on-line

2004-12-30 00:04

Sanitec KOŁO bezpłatnie udostępnia internetową aplikację do projektowania i wizualizacji trójwymiarowej przestrzeni łazienkowej.

Przeczytaj także: Sanitec Koło otwiera fabrykę na Ukrainie

Moja Łazienka v. 1.0 to program pozwalający na realistyczną, trójwymiarową wizualizację własnoręcznie zaprojektowanej łazienki. Trójwymiarowe modele produktów umożliwiają precyzyjne planowanie wykorzystania przestrzeni w łazienkach. Aplikacja pozwala dobrać dowolny kształt, rozmiar i kolorystykę projektowanego pomieszczenia.

Na każdym etapie projektowania użytkownik może obejrzeć tworzoną przez siebie łazienkę w jednym z kilku dostępnych podglądów. W dowolnej chwili można przerwać projektowanie, zapisać tworzony projekt, by później wczytać go do programu i wznowić pracę.

Ułatwieniem, z punktu widzenia użytkownika, jest również możliwość automatycznego wygenerowania dla każdego projektu listy zakupów oraz przybliżonego kosztorysu.

Aplikacja bazuje na technologiach: Shockwave oraz Flash stworzonych przez firmę Macromedia. Program nie wymaga instalacji na dysku twardym użytkownika, dla poprawnego wyświetlania obiektów 3D konieczne jest jednak zainstalowanie darmowej wtyczki Shockwave Player. Program może współpracować z dowolnym systemem operacyjnym.

- Uruchomienie serwisu www.mojalazienka.kolo.com.pl jest elementem naszej nowej strategii marketingowej. Chcemy zmienić skojarzenia dotyczące remontu łazienki, który nie musi być drogą przez mękę. Pokazujemy, że remont łazienki można przeprowadzić sprawnie i szybko, a przygotowanie aranżacji wnętrza może być zabawą. Dlatego też udostępniliśmy darmowy program służący do projektowania łazienek oraz wzbogaciliśmy witrynę w komiksy i różne gadżety - mówi Tomasz Bołcun, specjalista ds. e-biznesu w Sanitec KOŁO.

Na witrynie www.mojalazienka.kolo.com.pl można także obejrzeć galerię stworzonych w programie projektów, opublikować własny i wysłać swoją opinię.

- W planach mamy również stworzenie rankingu najlepszych projektów. Pragniemy zachęcić użytkowników nie tylko do głosowania na najciekawsze projekty z galerii, ale także do nadsyłania własnych propozycji - dodaje Tomasz Bołcun.

oprac. : Beata Szkodzin / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: