eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Płyty główne ASUS E35M1

Płyty główne ASUS E35M1

2011-03-06 00:04

Płyty główne ASUS E35M1

Płyta główna ASUS E35M1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Firma ASUS rozpoczęła sprzedaż nowych płyt głównych z rodziny E35M1, pierwszej serii opartej na platformie AMD Brazos. Nowa platforma wyposażona jest w układ Zacate APU (Accelerated Processing Unit), który stanowi połączenie w jednym chipie procesora głównego CPU i procesora graficznego GPU, dzięki czemu zwiększona jest prędkość transferu danych pomiędzy tymi komponentami, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii. Jest to platforma dla komputerów typu Home Theater PC (HTPC), kompatybilna z najnowszym standardem grafiki DirectX 11.

Przeczytaj także: Płyta główna ASUS P8P67 WS Revolution

fot. mat. prasowe

Płyta główna ASUS E35M1

Płyta główna ASUS E35M1


Płyty główne z serii E35M1 są oszczędne nie tylko pod względem poboru mocy, ale zajmują też niewiele miejsca. Dzięki układowi Zacate APU, płyty E35M1 pobierają do 36 watów energii i nie wykorzystują wentylatorów, dzięki czemu nadają się do bardzo różnych zastosowań.

Płyty ASUS z rodziny E35M1 dostępne są w dwóch rozmiarach. Model w formacie Mini ITX nadaje się do zastosowania w komputerach HTPC dzięki niewielkim rozmiarom i niskiemu poborowi mocy. Dwa modele Micro ATX, zapewniające zwiększoną elastyczność dla wymagających użytkowników, którzy szukają równowagi pomiędzy niewielkim rozmiarem, dużą mocą obliczeniową, rozszerzalnością i niskim kosztem utrzymania.

fot. mat. prasowe

Płyta główna ASUS E35M1-M PRO

Płyta główna ASUS E35M1-M PRO


Wiele osób spodziewałoby się, że niski pobór mocy układu APU oznacza niskie osiągi. Jednak wydajny design płyt głównych E35M1 oraz układ APU obsługujący DirectX® 11 zapewnia do113% lepsze osiągi niż DirectX®10. Dekoder wideo UVD3 sprawia, że odtwarzanie multimediów za pomocą płyty E35M1 staje się łatwe.

fot. mat. prasowe

Płyty główne ASUS

Płyty główne ASUS


DirectX®11 z szybką teselacją tworzy niezwykle realistyczne wirtualne środowiska dzięki dedykowanym funkcjom wbudowanym w układ APU. Płynne odtwarzanie filmów HD i doskonałe osiągi graficzne sprawiają, że płyty ASUS E35M1 doskonale nadają się również dla osób, które lubią sobie od czasu do czasu pograć. Możliwość podłączenia dodatkowej karty graficznej dodatkowo zwiększa elastyczność płyt z serii E35M1.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: