eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Pakiet Adobe Reader Mobile SDK

Pakiet Adobe Reader Mobile SDK

2009-03-11 00:13

Firma Adobe zapowiedziała udostępnienie nowego pakietu dla programistów Adobe Reader Mobile SDK. Umożliwi on producentom wyposażanie swoich telefonów komórkowych i innych urządzeń przenośnych w funkcję pobierania, zarządzania oraz wyświetlania plików PDF i książek elektronicznych.

Przeczytaj także: Adobe Acrobat 8

Adobe Reader Mobile SDK obsługuje technologię zmiennego układu plików PDF. Dzięki niej możliwe jest dostosowywanie tekstu do rozmiaru ekranu z zachowaniem integralności układu strony. Pozwala to korzystać z cyfrowej treści na szeregach urządzeń i jednocześnie umożliwia czytanie. Użytkownicy mogą pobrać treść za pomocą urządzeń zgodnych z Adobe Reader Mobile lub za pomocą programu Adobe Digital Editions (służącego do czytania i zarządzania elektronicznymi wydawnictwami) przeznaczonego dla komputerów stacjonarnych PC i Macintosh.

Dzięki wbudowanej obsłudze ochrony zawartości opracowanej przez firmę Adobe, wydawcy mogą zabezpieczyć swoje książki elektroniczne i inne wydawnictwa elektroniczne przed kopiowaniem. Program Adobe Content Server 4, przeznaczony dla wydawców, sprzedawców, bibliotek i innych dystrybutorów, umożliwia zabezpieczenie plików PDF i EPUB odczytywanych na komputerach PC i innych urządzeniach.

Pakiet dla programistów Adobe Reader Mobile 9 SDK jest dostarczany wraz z urządzeniami licencjonowanych producentów aplikacji i smartfonów. Oprogramowanie należy do rodziny rozwiązań obsługi dokumentów firmy Adobe, w skład której wchodzą produkty z serii Adobe Acrobat 9 oraz Adobe Reader 9. Więcej informacji o licencjonowaniu pakietu dla programistów Adobe Reader Mobile SDK można znaleźć stronie .

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: