eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Bezpieczna pamięć flash

Bezpieczna pamięć flash

2007-04-04 01:06

Bezpieczna pamięć flash

© fot. mat. prasowe

Kingston wprowadził do swojej oferty nowe modele pamięci flash USB o pojemności do 8GB. Modele DataTraveler Secure (DTS) i DataTraveler Secure - Privacy Edition (DTSP) zapewniają bezpieczeństwo przechowywanych danych nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach.

Przeczytaj także: Nowe pamięci flash USB Kingston

fot. mat. prasowe

DTS jest produktem przeznaczonym dla zwykłego użytkownika oraz dla małych i średnich firm, podczas gdy DTSP jest skierowany przede wszystkim do wielkiego biznesu. Kontrola dostępu i ochrona danych jest zapewniona dzięki 256-bitowemu sprzętowemu szyfrowaniu AES, które umożliwia kodowanie i odszyfrowywanie danych bez konieczności używania specjalnego oprogramowania. Oprócz tego DataTraveler Secure – Privacy Edition jest zabezpieczony hasłem, które przy 10-krotnym błędnym wpisaniu blokuje dostęp do urządzenia.

Wytrzymała obudowa jest wykonana ze stali pokrytej tytanem. Ponadto spełnia standardy IEC dla ochrony przed wodą do głębokości do 1,2m.

Pamięci DataTraveler Secure i DataTraveler Secure – Privacy Edition są dostępne w pojemnościach 512MB, 1GB, 2GB, 4GB oraz 8GB. Transfer danych odbywa się z prędkością 24MB/s przy odczycie i 10MB/s podczas zapisywania.

oprac. : 4Press

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: