eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Nowy Photoshop specjalnie dla Intela

Nowy Photoshop specjalnie dla Intela

2006-12-22 00:02

Według informacji podanej przez firmę Adobe, została już udostępniona najnowsza testowa wersja edytora grafiki Photoshop CS3, dostosowanego do nowoczesnej architektury marki Intel.

Przeczytaj także: Adobe Photoshop Elements 5.0

Udostępniona użytkownikom testowa wersja programu Photoshop CS3 została zaprojektowana tak, aby współpracować z wielordzeniowymi układami Intela, nie ograniczając jednocześnie jej funkcjonalności dla mniej zaawansowanych systemów.

Nowa wersja flagowego edytora grafiki firmy Adobe jest obsługiwana zarówno przez Vistę, jak i Windows XP z uzupełnieniem SP2. Wymagania sprzętowe niezbędne do prawidłowego działania programu ograniczają się do procesorów Intel Centrino, Pentium 4 lub Xeon oraz 512 MB pamięci RAM.

Nie zostali również pominięci użytkownicy systemu MacOS pracujący na komputerach Apple. Wersja CS3 programu Photoshop jest kompatybilna także z systemem operacyjnym MacOS X 10.4.8 lub 10.5. Niezbędne wymagania sprzętowe to procesor PowerPC G4/G5 1 GHz lub Macintosh z technologią Intel.

Producent zapowiedział wprowadzenie końcowej wersji programu Photoshop CS3 na pierwszą połowę 2007 roku. Do tej pory posiadacze wersji CS2 będą mogli pobrać i użytkować bez opłat wersję testową CS3.

oprac. : 4Press

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: