eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Mobilny monitor Phlips 16B1P3302

Mobilny monitor Phlips 16B1P3302

2022-07-05 10:22

Mobilny monitor Phlips 16B1P3302

Phlips 16B1P3302 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Firma MMD wprowadza do oferty 15,6-calowy monitor przenośny Philips 16B1P3302. Za łączność odpowiada w nim port USB-C, który przesyła sygnał obrazu oraz spełnia funkcję złącza zasilania dla wyświetlacza. Oznacza to, że do korzystania z monitora wystarczy tylko jeden kabel podłączony do komputera lub urządzenia mobilnego, takiego jak telefon czy tablet.

Przeczytaj także: Monitor Philips 243B1JH z dokowaniem USB-C i kamerką Windows Hello

Nowy monitor przenośny jest smukły i waży niewiele, więc jest łatwy w transporcie. Bez trudu powinien zmieścić się obok laptopa do większości toreb i pokrowców. Można mieć go zawsze pod ręką, aby w razie potrzeby służył jako np. ekran do prezentacji.

Sprzęt ten może znaleźć zastosowanie również w warunkach terenowych. Brak źródła zasilania nie musi oznaczać rezygnacji z dodatkowego monitora, jako że 16B1P3302 może czerpać energię z baterii podłączonego laptopa. Można go również podłączyć do telefonu lub tabletu, co pozwala np. na zwiększenie komfortu oglądania filmów czy grania w gry w podróży.

fot. mat. prasowe

Przenośny monitor Phlips 16B1P3302

Dzięki funkcji DisplayLink monitor może wyświetlać treści ze smartfona oraz niemal każdego komputera, po podłączeniu wyświetlacza do złącza USB-A, nawet w standardzie 2.0.


Możliwość podłączenia kablem USB-C oraz USB-A


W monitorze 16B1P3302 zastosowano matowy panel IPS o proporcjach 16:9 i rozdzielczości 1920 x 1080 px, wyświetlający 16,2 milionów kolorów.

W zestawie znajduje się kabel USB z końcówkami typu C oraz przejściówką na standardowy typ A. Dzięki funkcji DisplayLink monitor może wyświetlać treści ze smartfona oraz niemal każdego komputera, po podłączeniu wyświetlacza do złącza USB-A, nawet w standardzie 2.0. Rozwiązanie to może okazać się szczególnie przydatne dla osób chcących rozbudować stanowisko wyposażone w laptopa o mniejszej liczbie wyjść obrazu.

fot. mat. prasowe

Monitor Phlips 16B1P3302

W monitorze 16B1P3302 zastosowano matowy panel IPS o proporcjach 16:9 i rozdzielczości 1920 x 1080 px, wyświetlający 16,2 milionów kolorów.


Zwiększona ergonomia użytkowania


Składana podstawa pozwala na dostosowanie pozycji ekranu pod względem pochylenia (od 0 do 90 stopni) oraz ustawienie go pionowo w trybie portretowym (pivot). Na lewym boku umiejscowiono złącze USB i audio oraz włącznik zasilania. Dostęp do ustawień monitora zapewniają 3 przyciski znajdujące się z tyłu podstawy.

fot. mat. prasowe

Mobilny Phlips 16B1P3302

Składana podstawa pozwala na dostosowanie pozycji ekranu pod względem pochylenia (od 0 do 90 stopni) oraz ustawienie go pionowo w trybie portretowym (pivot).


W wyświetlaczu zastosowano również funkcje LowBlue Mode i Flicker Free. Pierwsza z nich niweluje ilość niebieskiego światła emitowanego przez ekran wyświetlacza. Druga ogranicza migotanie ekranu, które potrafi być męczące w przypadku dłuższego korzystania z komputera.

Dostępność i cena


Monitor będzie dostępny w sklepach od lipca w sugerowanej cenie 1 109 zł.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: