eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Przestrzeń dobrze zagospodarowana - dotykowy monitor na biurko

Przestrzeń dobrze zagospodarowana - dotykowy monitor na biurko

2021-11-24 10:53

Przestrzeń dobrze zagospodarowana - dotykowy monitor na biurko

Dotykowy monitor Newline FLEX na biurko © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (6)

Nasze cyfrowe potrzeby ciągle rosną. Stawiamy na bezpieczeństwo i wygodę. Jeśli chodzi o urządzenia zależy nam na szybkości działania, dobrej jakości obrazu i intuicyjnych rozwiązaniach. Potrzebujemy możliwości korzystania z wideokonferencji. W wielu firmach zredukowano przestrzeń biurową i pracownicy korzystają z niej tylko w określone dni. Musi to być przestrzeń atrakcyjna, wyposażona w sprzęt wspierający efektywność. Od nowoczesnych miejsc pracy wymagamy mobilności. Chodzi tu nie tylko o urządzenia, ale także o łatwe nawiązywanie połączeń oraz sprawne modyfikowanie i udostępnianie cyfrowych treści. Wygodna i intuicyjna obsługa oraz szerokie możliwości komunikacyjne to absolutnie podstawowe wymagania.

Przeczytaj także: Monitor NEC MultiSync z podświetleniem LED

A gdyby tak – przychodząc do biura w firmie czy w domu podłączyć komputer do 27-calowego monitora obsługiwanego dotykiem?

fot. mat. prasowe

Dotykowy monitor Newline FLEX na biurko

Newline FLEX to obsługiwany dotykiem 27-calowy monitor 4K UHD wyposażony w ruchomą kamerę 4K.


- na pierwszy rzut oka - to 27-calowy monitor 4K UHD wyposażony w ruchomą kamerę 4K. W obudowie kryje się 8 mikrofonów z redukcją szumu i echa. Do dyspozycji mamy też wysokiej jakości zestaw głośników 2.1 o łącznej mocy 20W. Tryb wideokonferencji pomaga lepiej słyszeć uczestników spotkania, zaś tryb muzyki uwalnia moc subwoofera i zamienia urządzenie Newline Flex w zestaw Hi-Fi.

Newline FLEX bardzo szybko i precyzyjnie reaguje na dotyk. Można pisać po ekranie, rysować i dotykowo zamykać okna. Można powiększać dwoma palcami i przesuwać. Można obsługiwać monitor podobnie jak smartfona mając do dyspozycji znacznie większą przestrzeń roboczą. W zestawie znajduje się również aktywny pisak.Do komunikacji


Otwarta przestrzeń w biurze tzw. open space to rozwiązanie stosowane przez wiele firm. Często biurka nie są przypisane do konkretnych osób, a jedynie rezerwowane i zajmowane przez pracowników, którzy pojawiają się w biurze w wybrane dni. Newline FLEX ustawiony na takim biurku można podłączyć do laptopa (plug and play) i wygodne pracować. Dodatkowo Flex posiada port na opcjonalny moduł SDM – jest on umieszczony w obudowie Newline Flex (plug&play) zmienia monitor w kompletny komputer PC i terminal wideo z funkcją dotyku.

Wideokonferencje nigdy nie były tak wygodne. Dlaczego? Spotkanie wywołujemy dotykowo, mamy możliwość manualnego ustawienia kamery w zakresie 100° (od -20° do 80°). Mamy do dyspozycji dużą przestrzeń roboczą i możemy łatwo wyciszać mikrofon i wyłączać kamerę korzystając z fizycznych przycisków na obudowie.

fot. mat. prasowe

Wygodne narzędzie do wideokonferencji

Spotkanie wywołujemy dotykowo, mamy możliwość manualnego ustawienia kamery w zakresie 100° (od -20° do 80°). Mamy do dyspozycji dużą przestrzeń roboczą i możemy łatwo wyciszać mikrofon i wyłączać kamerę korzystając z fizycznych przycisków na obudowie.


Do kreatywnej pracy


Praca z projektami wymaga precyzji. Newline FLEX można jednym ruchem pochylić w zakresie od 10° do 45° i korzystając z aktywnego pisaka nanosić swoje komentarze i uwagi. Można przy tym – dzięki funkcji Palm Rejection - wygodnie oprzeć dłoń na monitorze.

Omawianie grafik, rysunków technicznych czy zdjęć rentgenowskich to codzienność projektantów, architektów i lekarzy. Co doceniają? Możliwość dotykowego powiększania, szybkie zaznaczanie wybranych elementów aktywnym pisakiem i jakość bez kompromisów. Za wysoką precyzję dotyku odpowiada tu pojemnościowa technologia P-CAP. Obsługa jest intuicyjna przede wszystkim dlatego, że monitor rozpoznaje gesty Windows. Dzięki temu można powiększać, żeby lepiej widzieć i bardziej precyzyjnie zaznaczyć, a także przesuwać, nanosić notatki na dokumentach i je wymazywać.

Dużo do napisania? Wystarczy podłączyć klawiaturę. Dotyk pomaga w nanoszeniu zmian, przesuwaniu czy zamykaniu okien. Zdecydowanie przenosi pracę na wyższy poziom komfortu.

fot. mat. prasowe

Newline FLEX do kreatywnej pracy

Newline FLEX można jednym ruchem pochylić w zakresie od 10° do 45° i korzystając z aktywnego pisaka nanosić swoje komentarze i uwagi. Można przy tym - dzięki funkcji Palm Rejection - wygodnie oprzeć dłoń na monitorze.


Do zabawy


Dzieci uwielbiają elektronikę. Z Newline FLEX uczą się przez zabawę pisząc jak po kartce papieru. Aktywny pisak z czułością 1024 stopni nacisku jest bardzo wrażliwy. Pozwala wyświetlać różne warianty grubości linii i ćwiczyć rysowanie. Przednia szyba ochronna Newline FLEX jest zespolona z panelem LCD dzięki zastosowaniu certyfikowanej technologii Optical Bonding. Podnosi to bezpieczeństwo, daje wygodę i precyzję pisania oraz gwarantuje znakomity obraz.

fot. mat. prasowe

Newline FLEX - widok z boku

Newline FLEX można jednym ruchem pochylić w zakresie od 10° do 45° i korzystając z aktywnego pisaka nanosić swoje komentarze i uwagi.


Specyfikacja techniczna:


Model TT-2721AIO
Ekran
Rozmiar ekranu 27"
Rozdzielczość 3840 x 2160 (4K/UHD)
Proporcje ekranu 16:9
Jasność 350 cd/m² (Typ.)
Kontrast 1000:1
Dotyk
Powierzchnia dotykowa Certyfikowany Optical Bonding/ Odporny na rozmazania
Techonologia dotyku Pojemnościowa (Multi Touch)
Typ dotyku Palec/ Aktywny Pisak z technologią Palm Rejection
Narzędzia Aktywny Pisak (MPP 1.51, 1024 punkty nacisku, wysoka precyzja)
Kamera i Mikrofony
Rozdzielczość kamery 4K/UHD
Pole widzenia 120° FOV Lenses
Kąt obrotu kamery -20° do 80°
Windows Hello Tak
Mikrofon Zestaw 8 Mikrofonów
Automatyczna regulacja wzmocnienia Tak
Aktywna redukcja hałasu Tak
Eliminowanie echa akustycznego Tak
Głośniki
System Audio 2.1 High Quality System
Maksymalna moc wyjściowa 2 x 5W + 10W Subwoofer
Porty
Wejścia / Wyjścia USB Type-C 3.1, 1st Gen (Moc wyjściowa60W) × 1, HDMI 2.0 (4K@60Hz) × 1, USB-A 3.0 × 1, Line In (Jack 3,5 mm) x 1, USB-B 3.0 (Touch) × 1, Line Out (Jack 3,5 mm) × 1
Możliwość aktualizacji systemu Intel SDM Ready (SDM-L)
Inne
Waga 10,2 Kg
Zabezpieczenie Kensington Lock

Więcej na stronie:

Artykuł przygotowany przy współpracy z firmą Newline Interactive Polska
Przeczytaj także: Monitor iiyama T2205MTS Monitor iiyama T2205MTS

oprac. : materiał partnera

Przeczytaj także


Monitor AOC Q27G2S/EU

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: