eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Europejski PR w netPR.pl

Europejski PR w netPR.pl

2003-03-14 10:40

Jeden z najlepszych na świecie serwisów dystrybucji informacji korporacyjnych rozpoczął współpracę z netPR.pl. Dzięki temu polski wire service wzbogacił się o ciekawe źródło informacji dla dziennikarzy - bieżąco aktualizowane informacje europejskie pochodzące z PR Newswire.

Przeczytaj także: PSPR w Internecie

Dzięki współpracy netPR.pl z PR Newswire polscy dziennikarze uzyskali łatwiejszy dostęp do setek aktualizowanych co kilka minut informacji o wydarzeniach w światowym biznesie.

Strumień informacji napływających z netPR.pl został w pełni zintegrowany z serwisem. Informacje będą archiwizowane przez 360 dni, z możliwością ich pełnotekstowego przeszukiwania przez użytkowników .

- Pracujemy na młodym rynku, mając do czynienia z wciąż nowymi pomysłami i ideami. Współpraca netPR.pl z PR Newswire oznacza nie tylko interesujące treści dla użytkowników naszego serwisu. Dowodzi, że podobne serwisy z powodzeniem funkcjonują już od lat na rynku światowym – powiedział Marek Woźniak, dyrektor zarządzający netPR.pl.

W ciągu najbliższych tygodni rozważony ma być sposób integracji informacji pozyskiwanych z PR Newswire z serwisem dystrybucji informacji i wkomponowania ich w biuletyn prasowy serwisu netPR.pl.

oprac. : Marcin Pijaczyński / CentrumPrasowe.net CentrumPrasowe.net

Więcej na ten temat: netpr.pl, pr, pr newswire

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: