eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Megapanel X 2014

Megapanel X 2014

2014-12-11 12:33

Megapanel X 2014

Megapanel X 2014 © Gajus - Fotolia.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (10)

Polskie Badania Internetu (PBI) i firma badawcza Gemius, współpracujące w zakresie realizacji badania Megapanel PBI/Gemius, opublikowały wyniki za październik 2014. Dane dotyczą między innymi najpopularniejszych stron WWW i aplikacji PC, a także materiałów audio i wideo w sieci.

Przeczytaj także: Megapanel: serwisy tematyczne X 2014

W październikowym rankingu Top20 wydawców stron www i programów PC, z których korzysta najwięcej internautów, w dalszym ciągu na pierwszym miejscu Grupa Google z zasięgiem 94,2%. Drugą pozycję obronił facebook.com (78,8%), natomiast trzecią – youtube.com (74,9%).

Dalej bez zmian do miejsca 7, na którym Grupa Interia.pl zastąpiła Grupę Gazeta.pl, awansując tym samym o jedną pozycję. Edipresse.pl poprawił się o dwie pozycje – z 18 na 16, podobnie jak Grupa Microsoft (z 19 na 17).

Zestawienie opuściła mozilla.org, a pojawił się filmweb.pl (20).

fot. mat. prasowe

Top20 wydawców stron www i programów PC, z których korzysta najwięcej internautów

Pierwsze miejsce w tej kategorii niezmiennie zajmuje Grupa Google z zasięgiem 94,2%


Grupa Onet-RASP w zestawieniu wydawców stron i programów PC objętych audytem site-centric, z których korzysta najwięcej internautów, nadal zajmuje pozycję lidera z zasięgiem 72,3%. Na drugim miejscu w dalszym ciągu znajduje się Grupa Allegro-GG (71,1%), a na trzecim Grupa Wirtualna Polska (67,9%).

Grupa Infor oraz tekstowo.pl wypadły z rankingu, w ich miejsce pojawiła się Grupa TVP na pozycji 19 oraz Grupa Gazetaprawna.pl na miejscu 16.

fot. mat. prasowe

Top20 wydawców stron www i programów PC, z których korzysta najwięcej internautów (site-centric)

Grupa Onet-RASP utrzymała pozycję lidera z zasięgiem 72,3%


Wśród wydawców stron i programów PC objętych audytem site-centric, na których internauci wykonują najwięcej odsłon z Polski, na pierwszym miejscu pozostaje Grupa Allegro-GG przed Grupą Wirtualna Polska. Na trzeciej pozycji w dalszym ciągu znajduje się Grupa Onet-RASP.

Dalej bez zmian do miejsca 12 – tutaj Grupa Murator-Time, która przesunęła się o jedną pozycję. Z pozycji 12 na 14 spadło ulub.pl, z kolei cda.pl awansowało z 17 na 15.

fot. mat. prasowe

Top20 wydawców stron www i programów PC, na których internauci wykonują najwięcej odsłon z Polski

W październiku pierwsze miejsce nadal należy do Grupy Allegro-GG


W rankingu Top20 stron www, z których korzysta najwięcej internautów, pierwsze trzy miejsca pozostają bez zmian. Zwycięzcą jest google.pl przed facebook. com i youtube.com.

Dalej również bez większych zmian. Z zestawienia wypadły mozilla.org, vod.pl i stargames.com, pojawiły się: fakt.pl na miejscu 17, filmweb.pl na 18 oraz bet-at-home.com na 20.

fot. mat. prasowe

Top20 stron www, z których korzysta najwięcej internautów

W rankingu "Top20 stron www, z których korzysta najwięcej internautów" zwycięzcą pozostaje google.pl przed facebook. com i youtube.com

 

1 2

następna

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: