eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Notebooki Acer Extensa 15 - EX2510 i EX2509

Notebooki Acer Extensa 15 - EX2510 i EX2509

2014-07-30 13:46

Notebooki Acer Extensa 15 - EX2510 i EX2509

Notebook Acer Extensa 15 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Firma Acer wprowadza do swojej oferty nowe modele notebooków Extensa 15, przeznaczonych dla profesjonalnych użytkowników, użytkowników SMB oraz SOHO – EX2510 i EX2509. Urządzenia zostały wyposażone w monitor o przekątnej 15,6”, wydajną baterię gwarantującą do 7 godzin pracy i klawiaturę typu Chiclet. Modele działają w oparciu o system Windows 8.1.

Przeczytaj także: Notebook Acer Aspire Timeline Ultra

Dzięki baterii o jednej z największych pojemności w swoim segmencie, notebooki z serii Extensa 15 mogą pracować nawet przez 7 godzin. Waga wynosząca 2,5 kg sprawia, że urządzenia są wygodne w noszeniu. Ponadto, każdy notebook z serii Extensa 15 posiada wbudowaną aplikację AcerCloud, która umożliwia bezprzewodowy dostęp do dokumentów i plików multimedialnych na wszystkich urządzeniach, niezależnie od miejsca.

fot. mat. prasowe

Acer Extensa 15 - EX2510

Dzięki baterii o jednej z największych pojemności w swoim segmencie, notebooki z serii Extensa 15 mogą pracować nawet przez 7 godzin


Specjalnie dla serii Extensa 15, firma Acer opracowała funkcje, które zwiększają wydajność pracy. Precision Touchpad obsługuje sześć podstawowych gestów systemu Windows 8, a liczba niezamierzonych kliknięć i ruchów kursora ulega ograniczeniu o 94%. Klawiatura typu Chiclet charakteryzuje się skokiem wynoszącym 1,7 mm, szerokim rozstawem klawiszy oraz pełną klawiaturą numeryczną. Ponadto, pokryta jest powłoką odporną na odciski palców.
Notebooki z serii Extensa 15 wyposażone są w dwa głośniki wykonane z materiałów wysokiej jakości oraz mikrofon oparty na technologii MEMS (Micro Electro Mechanical Systems), która zabezpiecza go przed uszkodzeniem i zapewnia o 5 dB większą czułość niż w większości mikrofonów na rynku. Wyświetlacz LED z matową matrycą jest dostępny w dwóch rozdzielczościach: HD (1366x768 pikseli) oraz FullHD (1920x1080 pikseli). Dla użytkowników wymagających większej mocy obliczeniowej układu graficznego, dostępne są wersje z kartą NVDIA GeForce 800M.

fot. mat. prasowe

Acer Extensa 15 - EX2510 obudowa

Klawiatura typu Chiclet charakteryzuje się skokiem wynoszącym 1,7 mm, szerokim rozstawem klawiszy oraz pełną klawiaturą numeryczną.


Aby zapobiec utracie danych, Acer Extensa 15 jest wyposażony w napęd optyczny obsługujący dyski M-DISC™. Nowe rozwiązanie do przechowywania danych jest odporne nawet na ekstremalne warunki, a zapisane na nim dane są niemożliwe do nadpisania lub usunięcia. Po zapisaniu na dysku M-DISC™, dane mogą być przechowywane nawet przez 1000 lat.

Akcesoria

Acer oferuje dodatkowe akcesoria do serii Extensa 15, między innymi: dodatkową baterię, przejściówki, futerały do przenoszenia, mysz bezprzewodową.

fot. mat. prasowe

Notebook Acer Extensa 15

Wyświetlacz LED z matową matrycą jest dostępny w dwóch rozdzielczościach: HD (1366x768 pikseli) oraz FullHD (1920x1080 pikseli).


Program wydłużonej gwarancji

Wszystkie notebooki Acer są objęte gwarancją typu „carry-in” (łącznie z roczną gwarancją międzynarodową ITW), którą można przedłużyć maksymalnie na okres 5 lat, w ramach programu Acer Advantage, przewidującego świadczenie usług naprawczych w trybie priorytetowym. Użytkownicy mogą także wykupić ubezpieczenie na wypadek nagłego i nieprzewidzianego uszkodzenia produktu przez czynniki zewnętrzne. Dostępna jest również usługa odzyskiwania danych z dysków twardych.

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: