eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Dell OptiPlex 3030 i OptiPlex 9030 – komputery All-in-One

Dell OptiPlex 3030 i OptiPlex 9030 – komputery All-in-One

2014-06-20 12:24

Dell OptiPlex 3030 i OptiPlex 9030 – komputery All-in-One

OptiPlex 3030 All-in-One © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (6)

Nowe modele komputerów typu All-in-One firmy Dell - OptiPlex 3030 All-in-One oraz OptiPlex 9030 All-in-One zostały stworzone z myślą o zapewnieniu użytkownikom jak najlepszych rozwiązań zabezpieczających urządzenia przed szkodliwym oprogramowaniem. Szczególne znaczenie ma to w przypadku firm – już nie tylko tych największych, ale również średnich i małych.

Przeczytaj także: Dell Inspiron 11 oraz Dell Inspiron 20 Serii 3000

Przedsiębiorstwa dysponują obecnie sporymi możliwościami przy wyborze urządzeń w pełni odpowiadających środowisku pracy. Wymagania pod względem rozwiązań technologicznych rosną – znaczenie mają już nie tylko określone funkcje czy wydajność, ale również elastyczność, łatwość w zarządzaniu i odpowiednie zabezpieczenie danych.

Dziennie opracowywanych jest ponad 200 tysięcy nowych odmian złośliwego oprogramowania typu malware, z których wiele stworzonych zostało w celu ataku na małe i średnie firmy. Oznacza to, że bezpieczeństwo powinno być ważnym elementem strategii firm, niezależnie od ich wielkości.

Bezpieczeństwo

Dell wprowadził dwa nowe modele z serii OptiPlex - OptiPlex 3030 All-in-One oraz OptiPlex 9030 All-in-One, które mają zapewnić użytkownikom zadowalający poziom bezpieczeństwa.

OptiPlex 3030 All-in-One posiada zamykaną osłonę na złącza, gniazdo bezpieczeństwa, a także dostęp do rozwiązań Dell Data Solutions, w tym program Protected Workspace, który zapewnia wiodącą w swojej klasie ochronę przed złośliwym oprogramowaniem typu malware.

fot. mat. prasowe

OptiPlex 3030 All-in-One z profilu

Dzięki wiodącym w swojej klasie funkcjom zarządzania zasilaniem, OptiPlex 3030 All-in-One to technologicznie najbardziej przyjazny środowisku produkt na rynku

fot. mat. prasowe

OptiPlex 3030 All-in-One - tył

OptiPlex 3030 All-in-One oferuje: elegancką, smukłą i niewymagającą kabli obudowę typu „All in one” z procesorami Intel Core 4 generacji i pojemnościowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości


OptiPlex 9030 All-in-One z kolei zapewnia kompleksowe szyfrowanie, zaawansowane uwierzytelnianie i ochronę przed złośliwym oprogramowaniem typu malware z jednego źródła.

fot. mat. prasowe

OptiPlex 9030 All-in-One z profilu

OptiPlex 9030 oferuje kompaktowy, wysokowydajny 23-calowy ekran, procesor Intel i5-i7 Quad Core 4 generacji, funkcję multi-touch i zintegrowany układ graficzny HD


Wyposażenie

OptiPlex 3030 All-in-One oferuje: elegancką, smukłą i niewymagającą kabli obudowę typu „All in one” z procesorami Intel Core 4 generacji i pojemnościowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, system operacyjny Windows 7, 8.1 lub Ubuntu. To pierwsze urządzenie, które otrzymało certyfikat wydany przez jednostkę niezależną - UL Environment - za wykorzystanie tworzyw sztucznych pochodzących z procesu recyklingu w „zamkniętej pętli”. Dzięki wiodącym w swojej klasie funkcjom zarządzania zasilaniem, OptiPlex 3030 All-in-One to technologicznie najbardziej przyjazny środowisku produkt na rynku.

fot. mat. prasowe

OptiPlex 3030 All-in-One

OptiPlex 3030 All-in-One posiada zamykaną osłonę na złącza, gniazdo bezpieczeństwa, a także dostęp do rozwiązań Dell Data Solutions


OptiPlex 9030 oferuje kompaktowy, wysokowydajny 23-calowy ekran, procesor Intel i5-i7 Quad Core 4 generacji, funkcję multi-touch i zintegrowany układ graficzny HD, smukły wygląd, a także obracający się ekran z możliwością pracy w trybie podwójnym. Ponadto komputer wyposażony jest w kamerę internetową full HD, uniwersalny zestaw słuchawkowy i kompletną certyfikację Microsoft Lync pozwalająca na współpracę i wzrost produktywności w globalnym środowisku pracy. Dodatkowo, opcjonalnie: dyskretne układy grafiki zapewniające podwójną moc w stosunku do poprzedniej generacji, przeprojektowane opakowanie i proste rozwiązanie zarządzania wewnątrzpasmowego dla łatwiejszego użycia, a także możliwość serwisowania przy mniejszym użyciu narzędzi oraz przeprojektowane okablowanie Dell ProSupport, oferujące całodobowe wsparcie dla działów IT na całym świecie.

fot. mat. prasowe

OptiPlex 9030 All-in-One - tył

Komputer wyposażony jest w kamerę internetową full HD, uniwersalny zestaw słuchawkowy i kompletną certyfikację Microsoft Lync


oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: