eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Kroll Ontrack PowerControls 7.1

Kroll Ontrack PowerControls 7.1

2014-01-23 13:34

Kroll Ontrack PowerControls 7.1

Kroll Ontrack PowerControls 7.1 © Sergey Nivens - Fotolia.com

Nowa wersja sztandarowego oprogramowania Kroll Ontrack dla administratorów IT – Ontrack PowerControls 7.1 została wzbogacona o kolejne funkcje, wspomagające m.in. przeszukiwanie danych pod kątem dowodów elektronicznych. Użytkownicy otrzymają za jego pośrednictwem nowe możliwości dokładniejszego zbierania i analizowania danych m.in. na potrzeby postępowań prawnych.

Przeczytaj także: Kroll Ontrack EasyRecovery 11

Oprogramowanie Ontrack PowerControls 7.1 zostało wzbogacone o kolejne funkcje umożliwiające zbieranie i analizowanie danych środowisk MS Exchange i SharePoint. To udoskonalenie jest szczególnie przydatne dla kancelarii czy działów prawnych i znajdzie zastosowanie przy przeszukiwaniu informacji pod kątem dowodowym. Narzędzie umożliwia zbieranie potencjalnie istotnych danych, przechowywanych w działającym środowisku Exchange. Dzięki zaawansowanym możliwościom magazynowania, Ontrack PowerControls 7.1 pozwoli administratorom na systematyczne identyfikowanie, wyszukiwanie i eksportowanie danych zarówno z działającego środowiska Exchange, jak i z kopii zapasowych SharePoint i Exchange.

Kroll Ontrack PowerControls 7.1 pozwala nie tylko na gromadzenie i eksport danych bezpośrednio z pracującego serwera MS Exchange. Oprogramowanie wzbogacono także o funkcje umożliwiające administratorom dostęp, wyszukiwanie i przywracanie danych zewnętrznych, przechowywanych za pośrednictwem rozwiązania Metalogix RBS, włączając w to zewnętrzne dane Microsoft SharePoint 2013, zapisane w nowej technologii Shredded Storage. Technologia ta pozwala na zwiększenie wydajności transferu danych, poprzez odpowiednie zarządzanie obiektami BLOB.

fot. Sergey Nivens - Fotolia.com

Kroll Ontrack PowerControls 7.1

Nowa wersja sztandarowego oprogramowania Kroll Ontrack dla administratorów IT – Ontrack PowerControls 7.1 została wzbogacona o kolejne funkcje, wspomagające m.in. przeszukiwanie danych pod kątem dowodów elektronicznych.


Duże obiekty binarne (BLOB - Binary Large Objects) zużywają 80-95 procent przestrzeni dyskowej SharePoint, a ich przechowywanie jest niezwykle kosztowne i może prowadzić do spadku wydajności. W rezultacie, wiele firm sięga po rozwiązania RBS, takie jak Metalogix, pozwalające na zdalne przechowywanie obiektów BLOB, co znacznie zmniejsza koszty i objętości bazy danych SQL, jednocześnie poprawiając jej wydajność. Ontrack PowerControls 7.1 umożliwia administratorom rekonstrukcję zewnętrznych baz danych, włącznie z plikami zapisanymi w technologii Shredded Storage oraz skuteczne lokalizowanie i przywracanie kluczowych plików – mówi Paweł Odor, główny specjalista polskiego oddziału Kroll Ontrack.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: