eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › TravelMate 230 dla rynku mobilnego

TravelMate 230 dla rynku mobilnego

2003-02-17 12:17

TravelMate 230 dla rynku mobilnego

TravelMate 230 dla rynku mobilnego © fot. mat. prasowe

Firma Acer Computer wprowadza do sprzedaży nową rodzinę notebookow z serii TravelMate 230. Zastąpi ona bardzo popularną serię TravelMate 220.

fot. mat. prasowe

TravelMate 230 dla rynku mobilnego

Notebooki z rodziny TravelMate 230 zostały zaprojektowane jako odpowiedź na potrzeby małych i średnich firm oraz użytkowników indywidualnych w zakresie mobilnego komputera. Stanowią pełne, zintegrowane narzędzie multimedialne wyposażone w kompletny zestaw łączy komunikacyjnych, co pozwala pracować tam, gdzie aktualnie potrzebuje tego użytkownik.

Notebooki TravelMate 230 zostały wyposażone w najnowszy procesor Mobile IntelŇ CeleronŇ z jądrem P4 (Northwood core) o częstotliwości 1,7GHz oraz szynie FSB 400MHz. Pozwala to na szybką i wydajną pracę. Pojemność dysku twardego 20 lub 30GB (w zależności od modelu) daje możliwość przechowywania na komputerze dużych ilości danych.
Duża powierzchnia wyświetlacza 14,1" lub 15" cali (w zależności od modelu), jego jasność oraz rozdzielczość XGA 1024x768 zapewniają wysoki komfort pracy.

Elegancka obudowa kryje w sobie wszystkie napędy tj. stację dyskietek oraz w zależności od konfiguracji notebooka, CD-ROM, DVD-ROM lub DVD CD-RW. Wbudowane modem i karta sieciowa zapewniają łączność z firmą lub Internetem niezależnie od miejsca pobytu.

Dzięki użyciu chipsetu IntelŇ i845GL możliwe było zainstalowanie dwóch portów USB2.0, co podnosi prędkość transmisji danych z wszelkimi urządzeniami zewnętrznymi pracującymi w standardzie USB2.0 . W notebooku istnieje również możliwość użycia karty WiFi (WirelessLAN) pracującej w standardzie IEEE 802.11b w postaci karty PCMCIA typ II.

Chipset Intel® i845GL to również zintegrowana z nim karta graficzna pracująca w technologii Intel® DVMT® (Dynamic Video Memory Technology). Karta ta współpracuje z pamięcią wideo od 8MB do 32MB DDR Shared VideoRAM.

Nowe notebooki ważą ok.3 kg. Urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją na terenie Polski z możliwością rozszerzenia do 3 lat. Przewidywana cena dla klienta końcowego zaczyna się od 4 399 zł netto.
Więcej na ten temat: notebooki, acer computer, travelmate

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Tani handheld Toshiby

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: