eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Karta graficzna ASUS GeForce GTX 670 DirectCU

Karta graficzna ASUS GeForce GTX 670 DirectCU

2013-04-12 12:10

Karta graficzna ASUS GeForce GTX 670 DirectCU

ASUS GeForce GTX 670 DirectCU © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Małe komputery z płytami głównymi mini-ITX to popularny wybór wśród graczy i użytkowników domowych. Stworzona z myślą o małych obudowach karta graficzna ASUS GeForce® GTX 670 DirectCU Mini ma zaledwie 17 cm, o 7 mniej niż referencyjna karta GTX 670. Oferuje wysoką wydajność graficzną i zwiększa potencjał płyt głównych mini-ITX.
System DirectCU Mini w mniejszym wydaniu

Doceniany przez użytkowników układ chłodzenia DirectCU został tak zmodyfikowany, aby mógł zmieścić się w mniejszych obudowach. W nowatorski sposób połączono rozpraszającą ciepło komorę parową oraz wentylator CoolTech Fan, który wykorzystuje przepływ powietrza o szerokim kącie, by schłodzić podzespoły karty graficznej. Pomimo mniejszych rozmiarów chłodzenie jest równie wydajne, jak w kartach pełnowymiarowych – konstrukcja obniża temperaturę o 20% (ok. 7,5°C) i działa trzykrotnie ciszej od referencyjnej GTX 670.

fot. mat. prasowe

ASUS GeForce GTX 670 DirectCU

Karta ASUS GeForce® GTX 670 DirectCU Mini wykorzystuje technologię Direct Power


Direct Power i Super Alloy Power dla stabilnego działania

Karta ASUS GeForce® GTX 670 DirectCU Mini wykorzystuje technologię Direct Power, która stanowi pomost pomiędzy komponentami zasilającymi, a procesorem graficznym, zapewniając czyste i wydajne zasilanie. Kondensatory, dławiki i tranzystory Super Alloy Power zostały wzmocnione, aby wytrzymywać wyższe temperatury i obciążenia, zapewniając 2,5-krotnie dłuższą żywotność w porównaniu ze standardowymi komponentami.

fot. mat. prasowe

Karta graficzna ASUS GeForce GTX 670 DirectCU

Do karty ASUS GeForce® GTX 670 DirectCU Mini dołączone jest rozwiązanie do regulacji ustawień - GPU Tweak


Szybka i łatwa regulacja z GPU Tweak

Do karty ASUS GeForce® GTX 670 DirectCU Mini dołączone jest ekskluzywne rozwiązanie do regulacji ustawień - GPU Tweak. Intuicyjny interfejs wyświetla szczegółowe informacje i bieżący stan karty w GPU-Z. Użytkownicy bez problemu mogą kontrolować częstotliwość taktowania rdzenia, prędkość wentylatora, napięcie oraz zużycie energii, a w efekcie uzyskać większe osiągi karty. Rozwiązanie pozwala również na tworzenie dedykowanych profili dla gier, które w połączeniu z łatwym przetaktowywaniem umożliwia fanom gier maksymalizację wydajności.

fot. mat. prasowe

Nowa karta graficzna ASUS GeForce GTX 670 DirectCU

Wentylator CoolTech Fan, który wykorzystuje przepływ powietrza o szerokim kącie, by schłodzić podzespoły karty graficznej


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Monitor BenQ XL2720T

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: