eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Notebook ASUS U36

Notebook ASUS U36

2010-12-07 09:49

Notebook ASUS U36

Notebook ASUS U36 © fot. mat. prasowe

ASUS wprowadzi na rynek jeden z najcieńszych notebooków - model U36. W notebooku o grubości 19 mm udało się wykorzystać mocne procesory: Intel Core i3 oraz Core i5. Dodatkowo, dzięki technologii ASUSa - Super Hybrid Engine oraz firmy NVIDIA Optimus, notebook może pracować na baterii do 10 godzin.

fot. mat. prasowe

Notebook ASUS U36

Notebook ASUS U36


Smukły i mocny

Większość ultra cienkich notebooków na rynku posiada procesory o niskim napięciu. Dzieje się tak ze względu na łatwość chłodzenia oraz oszczędność energii jaką gwarantują. Firma ASUS, swoim najnowszym modelem U36 poszła o krok dalej, oferując w produkcie o niewielkim rozmiarze procesory o standardowym napięciu - Intel® Core™ i3 lub Core™i5. Udało się to dzięki specjalnie zaprojektowanemu układowi chłodzącemu (podwójnej dyszy chłodzącej), który odprowadza ciepło z procesora i nie dodaje notebookowi wagi. Użytkownicy, którzy potrafią wykorzystać w pełni moc procesorów Intela, poprzez wymagający kontent multimedialny, gry lub pracę na wielu programach jednocześnie, nie muszą się już obawiać o przegrzanie notebooka, mimo jego niewielkich rozmiarów – 19 mm.

Lekki i elegancki

Do produkcji obudowy ASUSa U36 wykorzystano stop magnezu i aluminium. Dzięki temu notebook waży niespełna 1,44 kg, stając się dobrym rozwiązaniem dla ludzi ceniących sobie mobilność. Posiada również cienką, liczącą jedynie kilka nanometrów powłokę, która zabezpiecza komputer przed brudem i wodą.

Długa praca baterii

Najnowszy model firmy ASUS, pomimo użycia w nim procesorów o standardowym napięciu, jest w stanie zapewnić dobrą wydajność. Zapewnia to wykorzystanie połączonych sił technologii Super Hybrid Engine oraz NVIDIA Optimus, które potrafią przedłużyć czas pracy nawet do 10 godzin.

Notebooki U36 będą dostępne w Polsce w styczniu w sugerowanej cenie od: 2799PLN.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: