eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Komputery stacjonarne Acer Aspire L

Komputery stacjonarne Acer Aspire L

2007-02-01 00:48

Komputery stacjonarne Acer Aspire L

Acer Aspire L © fot. mat. prasowe

Firma Acer, producent sprzętu komputerowego, zaprezentowała nową serię komputerów PC - Aspire L, przeznaczoną dla osób używających komputera zarówno do intensywnej pracy jak i rozrywki. Nowe komputery Acer charakteryzują się kompaktowymi wymiarami oraz zmniejszonym zużyciem energii, dzięki zastosowaniu, używanemu w notebookach, podsystemu zasilania o poborze mocy (19 VDC, 4,74 A).
W modelach z nowej serii Aspire L wszystkie często używane porty zostały umieszczone na przednim panelu obudowy. Pozbawiona śrub konstrukcja zapewnia prosty dostęp do wewnętrznych elementów systemu i pozwala na łatwiejsze rozbudowywanie komputera.

fot. mat. prasowe

Acer Aspire L

Acer Aspire L

Komputer jest wyposażony w program narzędziowy Acer eRecovery Management do wykonywania kopii zapasowych i odzyskiwania systemu bez użycia płyt CD. Rozwiązanie to obejmuje też obraz dysku z fabryczną konfiguracją, który jest zapisany na ukrytej partycji systemowego dysku twardego. Program Acer eMode Management służy natomiast do zarządzania funkcjami multimedialnymi, takimi jak odtwarzanie muzyki i filmów, wyświetlanie zdjęć, odbieranie audycji telewizyjnych i radiowych, dostęp do Internetu i telewizji cyfrowej, a ponadto umożliwia nagrywanie filmów, zdjęć oraz plików muzycznych na płyty DVD lub CD.

Acer Aspire L350

Komputer Aspire L350 jest wyposażony w procesor Intel Core 2 Duo i współpracuje z technologią Intel Viiv. Dzięki temu, Aspire L350 może służyć do przesyłania cyfrowych multimediów do każdego domowego urządzenia zgodnego z technologią Intel Viiv.

Acer Aspire L350 jest wyposażony w interfejs HDMI (obsługujący formaty 480p, 780p, 1080i i 1080p), który pozwala na przesyłanie nieskompresowanych sygnałów cyfrowych między urządzeniem odtwarzającym a telewizorem/wyświetlaczem. Interfejs HDMI pozwala uniknąć przetwarzania cyfrowo-analogowego zapewniając dobrą jakość obrazu i dźwięku. Przy użyciu interfejsu HDMI można, na ekranie telewizora HD, wyświetlać wszystkie pliki wideo z komputera PC.

Acer Aspire L310 oraz L100

Komputery Acer Aspire L310 oraz L100 są oferowane w konfiguracjach z szeroką gamą procesorów Intel oraz AMD, jedno- lub dwurdzeniowych. Wyposażone są w pamięć DDRII o pojemności 2 GB taktowaną zegarem maks. 677 Hz i obsługują dwa równoległe kanały pamięci. Nowe komputery Acer oferowane są z dyskami twardymi S-ATA o pojemności do 400 GB oraz czytnikiem kart pamięci „4 w 1” (obsługującym formaty MultiMediaCard (MMC), Secure Digital (SD), Memory Stick oraz Memory Stick PRO).

Komputery z serii Acer Aspire L są oferowane z preinstalowanym systemem operacyjnym Microsoft® Media Center Edition 2005 (są zgodne z systemem Windows Vista) oraz programami Adobe Reader, CyberLink PowerDVD, NTI CD Maker i Norton Antivirus, który można aktualizować poprzez Internet.

Wszystkie komputery stacjonarne firmy Acer są objęte roczną gwarancją.

 

1 2 3

następna

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: