eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Router TP-LINK Archer C7

Router TP-LINK Archer C7

2013-09-12 13:27

Router TP-LINK Archer C7

Router TP-LINK Archer C7 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Firma TP-LINK, wprowadza do sprzedaży bezprzewodowy, dwuzakresowy, gigabitowy router Archer C7, który zapewnia pełne wsparcie dla najnowszego standardu Wi-Fi 802.11ac. Model ten wyposażony jest w podwójny układ radiowy umożliwiający symultaniczną pracę urządzenia w pasmach – 5 GHz oraz 2,4 GHz. Dzięki takiemu rozwiązaniu Archer C7 w trybie bezprzewodowym oferuje przesyłanie danych z łączną prędkością sięgającą nawet 1750 Mb/s.

Przeczytaj także: Router TP-LINK TL-ER604W

Archer C7 umożliwia rozgłaszanie dwóch oddzielnych sieci bezprzewodowych działających w pasmach 2,4GHz oraz 5GHz, co pozwala na wygodne i optymalne zarządzanie transmisją danych. Mniej wymagające aplikacje, w tym programy pocztowe i przeglądarki internetowe, mogą wykorzystywać częstotliwość 2,4GHz, zapewniającą przesyłanie danych z prędkością do 450Mb/s. Do bardziej wymagających zastosowań, takich jak strumieniowanie wideo w jakości HD, gry online czy udostępnianie dużych plików, można używać pasma 5GHz oferującego przepustowość do 1300Mb/s.

fot. mat. prasowe

Router TP-LINK Archer C7

Bezprzewodowy, dwuzakresowy, gigabitowy router Archer C7, który zapewnia pełne wsparcie dla najnowszego standardu Wi-Fi 802.11ac


Duży zasięg oraz stabilną transmisję gwarantuje sześć wysokiej jakości anten. Trzy zewnętrzne, o zysku 5dBi, odpowiadają za przesyłanie danych w częstotliwości 5GHz. Natomiast trzy wewnętrzne anteny wykorzystywane są w paśmie 2.4GHz. Archer C7 wyposażony jest również w gigabitowy port WAN oraz cztery gigabitowe porty LAN, dzięki czemu urządzenie doskonale sprawdzi się jako podstawa wydajnej i szybkiej sieci kablowej.

fot. mat. prasowe

TP-LINK Archer C7

Model ten wyposażony jest w podwójny układ radiowy umożliwiający symultaniczną pracę urządzenia w pasmach – 5 GHz oraz 2,4 GHz


Router posiada dwa wielofunkcyjne porty USB 2.0, za pomocą których użytkownicy mogą współdzielić w sieci lokalnej drukarki oraz dane zapisane na zewnętrznych pamięciach masowych. Archer C7 wyposażony jest również w wbudowany serwer FTP, dzięki któremu wybrane pliki możemy także udostępniać poza LAN. Przydatną funkcją, ze szczególnym uwzględnieniem biur oraz firm, jest opcja Guest Network, pozwalająca na utworzenie dodatkowej sieci bezprzewodowej, umożliwiającej gościom korzystanie z Internetu bez udzielania im dostępu do zasobów lokalnych.

fot. mat. prasowe

Nowy router TP-LINK Archer C7

Archer C7 umożliwia rozgłaszanie dwóch oddzielnych sieci bezprzewodowych działających w pasmach 2,4GHz oraz 5GHz


Router Archer C7 to urządzenie wyróżniające się szeroką funkcjonalnością oraz wsparciem dla najnowszych technologii, w tym standardu 802.11ac oraz protokołu IPv6.

TP-LINK Archer C7 objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym. Router dostępny jest w sprzedaży w sugerowanej cenie 599 zł brutto

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: router, TP-LINK, TP-LINK Archer C7, TP-LINK

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: