eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Komputery HP EliteOne i EliteDesk 800 oraz HP ProOne i ProDesk 600

Komputery HP EliteOne i EliteDesk 800 oraz HP ProOne i ProDesk 600

2013-06-27 13:13

Komputery HP EliteOne i EliteDesk 800 oraz HP ProOne i ProDesk 600

HP ProOne 600 G1 AIO, HP ProDesk 600 G1 Tower and SFF © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma HP zaprezentowała szeroką gamę nowych komputerów stacjonarnych przeznaczonych do zastosowań biurowych. Te zaawansowane urządzenia klasy korporacyjnej oferują połączenie wydajności i niezawodności, spełniając wymagania współczesnych środowisk biznesowych.

Przeczytaj także: Notebooki HP ProBook 6465b i 4535s

W ciągu ostatnich kilku lat odnotowano ogromny wzrost liczby komputerów przenośnych, jednak pozycja rynkowa komputerów stacjonarnych wydaje się być nadal niezachwiana. Dzięki dużej mocy obliczeniowej, elastyczności i niezawodności komputerów tradycyjnych, sprzedaż tych urządzeń stanowi nadal niemal połowę światowej sprzedaży wszystkich komputerów PC. Najnowsza seria komputerów stacjonarnych HP to odpowiedź firmy na oczekiwania klientów. Są wśród nich komputery typu desktop, wyposażone w nowe, eleganckie obudowy oraz zajmujące mało miejsca komputery AiO, wyposażone w bogaty zestaw funkcji multimedialnych i opcjonalne wyświetlacze dotykowe, a także zapewniające obsługę najnowszych protokołów bezpieczeństwa. Nowe komputery zostały również wyposażone w porty umożliwiające szybkie ładowanie akumulatorów urządzeń takich jak smartfony czy tablety , a także w oprogramowanie HP Wireless Hotspot - aplikacji do komputerów stacjonarnych, która umożliwia współużytkowanie bezprzewodowego łącza internetowego i sieci.

Komputery z serii HP EliteOne/EliteDesk: połączenie zaawansowanych możliwości obliczeniowych z eleganckim wzornictwem

Modele HP EliteOne i EliteDesk z serii 800 to najbardziej zaawansowane komputery typu AiO i desktop od HP przeznaczone dla firm, oferowane w szerokiej gamie atrakcyjnych wizualnie obudów. HP Elite z serii 800 są wyposażone w najnowsze procesory Intel® Core™ czwartej generacji, dzięki czemu zapewniają wysoką wydajność i wyrazistą grafikę. Oferują też opcjonalnie nowe możliwości buforowania i dyski SSD zapewniające szybszy dostęp do danych i aplikacji.

Zarówno HP EliteOne jak i EliteDesk zostały wyposażone w rozwiązania HP Elite klasy korporacyjnej. Należą do nich zabezpieczenia i rozwiązania ułatwiające zarządzanie urządzeniami klienckimi, które zapewniają ochronę wrażliwych danych, urządzeń i tożsamości przy wsparciu technologii Intel vPro.

Seria HP Elite 800 G1

fot. mat. prasowe

HP EliteOne 800 G1 Touch and Non-Touch AIOs, HP EliteDesk 800 G1 Tower, SFF i USDT

HP Elite z serii 800 są wyposażone w najnowsze procesory Intel Core czwartej generacji


HP EliteOne 800 G1 to najbardziej zaawansowany multimedialny komputer AiO od HP. Model ten charakteryzuje elegancka, cienka obudowa (o 23% cieńsza w porównaniu z poprzednim modelem), system Windows® 8 oraz opcjonalny wyświetlacz dotykowy, którego ekran jest na całej powierzchni pokryty szkłem, co umożliwia dynamiczną, interaktywną obsługę. Nowy model został wyposażony w system dźwiękowy DTS Studio Sound oraz w kamerę internetową HD, ułatwiającą komunikację podczas wideokonferencji. Użytkownikom spodoba się też wszechstronność ekranu o przekątnej 23 cale, zamocowanego na podstawie umożliwiającej regulację wysokości i kąta nachylenia, a także zmianę orientacji ekranu z poziomej na pionową. Komputer ten jest też wyposażony w złącze DisplayPort umożliwiający strumieniową transmisję obrazu do aż czterech dodatkowych monitorów cyfrowych, a także w uchwyt VESA, dzięki któremu cały komputer można zamocować na ścianie.

HP EliteOne 800 jest przystosowany do współpracy z różnego typu urządzeniami, wykorzystywanymi na standardowym stanowisku pracy. Pozwala użytkownikom szybko naładować urządzenia mobilne przez specjalny port USB. Dzięki wchodzącej w skład zestawu aplikacji HP Wireless Hotspot umożliwia wspólne korzystanie z łącza internetowego nawet z pięcioma dodatkowymi urządzeniami. Dzięki opcjonalnej integracji technologii NFC, komputer ten oferuje też jeszcze pełniejszy zakres zgodności z rygorystycznymi protokołami bezpieczeństwa HP. Zapewnia ona możliwości takie, jak szybkie i wygodne współużytkowanie plików oraz opcjonalne uwierzytelnianie użytkowników.

HP EliteDesk z serii 800 G1 to niezawodne, wydajne i zaawansowane komputery typu desktop, dostępne w wielu konfiguracjach i wykorzystujące wszystkie biznesowe rozwiązania HP ułatwiających zarządzanie i poprawiające bezpieczeństwo. Komputery te są wyposażone w system Windows 7 lub Windows 8. Szybki dostęp do danych zapewnia bogaty wybór wydajnych, dysków twardych z mechanizmami samoszyfrującymi, a opcjonalnie także cienkie, wymienne dyski twarde, który można wyjmować z komputera w celu lepszego zabezpieczenia poufnych danych. Nowa konstrukcja z portem USB 3.0 umiejscowionym z przodu obudowy umożliwia szybkie podłączanie urządzeń dodatkowych.
Przeczytaj także: Komputery HP Touchsmart 610 Komputery HP Touchsmart 610

 

1 2

następna

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

  • mając lat 65

    Witam, zdecydowałem się na wymianę procesora (rdzeń 7 5800x) Oczywiście wymaga to również wymiany płyty głównej, sockety się zgadzają ...

  • Problem z touchpad-em

    Laptop HP przy samym starcie informuje "mouse not detected". System widzi touchpada, sterowniki są zainstalowanie, ale brak jakiejkolwiek reakcji. ...

  • Więcej porad znajdziesz w dziale Porady WIĘCEJ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: