eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Drukarki HP ENVYe-AIO i HP Photosmart

Drukarki HP ENVYe-AIO i HP Photosmart

2011-11-05 00:05

Drukarki HP ENVYe-AIO i HP Photosmart

HP ENVY 110 e-AIO © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

HP wprowadza na polski rynek urządzenie wielofunkcyjne HP ENVY110 e-AIO z dużym, kolorowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości. Urządzenie łączy funkcje drukarki, skanera, kopiarki i eFax z szeregiem innowacyjnych funkcji: dostępem do Internetu, pracą w sieci bezprzewodowej oraz drukowaniem zdalnym. Urządzenie jest przeznaczone dla użytkowników domowych, przykładających dużą wagę także do wyjątkowego stylu i elegancji.

Przeczytaj także: Drukarka HP Officejet 7110 Wide Format ePrinter

fot. mat. prasowe

HP ENVY 110 e-AIO

HP ENVY 110 e-AIO


Niewielkie rozmiary i bezgłośne działanie umożliwiają instalację urządzenia w dowolnym pomieszczeniu. Dodatkowym atutem HP ENVY110 e-AIO jest automatyczna taca na wydruki, która wysuwa się, aby odebrać gotowe arkusze, a następnie wsuwa się, gdy nie jest już potrzebna.

HP ENVY110 e-AIO oferuje ponadto proste i bezprzewodowe drukowanie dzięki technologii HP Auto Wireless Connect. Wydruki są bardzo dobrej jakości, i to zarówno teksty, jak i zdjęcia. Nie ma przy tym znaczenia, czy użytkownik drukuje w domu czy z odległego miejsca. Dzięki funkcji HP ePrint i aplikacjom AirPrint można generować dowolne rodzaje dokumentów z urządzeń mobilnych umożliwiających wysyłanie wiadomości email.

Mocną stroną urządzenia są także łatwe w obsłudze aplikacje, umożliwiające pobieranie treści z Internetu bezpośrednio na urządzenie drukujące (bez potrzeby włączania komputera), automatyczny druk dwustronny, szybkie kopiowanie w kolorze, skanowanie obrazów i dokumentów, a także faksowanie bez linii telefonicznej dzięki funkcji eFax®.

Ponadto, dedykowane do HP ENVY110 e-AIO oryginalne tusze HP XL o dużej pojemności pozwalają drukować aż 3 razy więcej stron w czerni i 2 razy więcej stron w kolorze.

fot. mat. prasowe

HP Photosmart 5510 e-AIO

HP Photosmart 5510 e-AIO


Nowe modele z serii HP Photosmart

Najnowszą ofertę HP, skierowaną do konsumentów uzupełniają dwa urządzenia wielofunkcyjne HP Photosmart 5510 e-AIO oraz HP Photosmart 7510 e-AIO.

Bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne HP Photosmart 5510 e-AIO o zgrabnej i stylowej konstrukcji powstało z myślą o użytkownikach szukających sposobu na proste i niedrogie drukowanie zarówno zdjęć o profesjonalnej jakości, jak i codziennych dokumentów.

Domowi użytkownicy mogą korzystać z prostych w obsłudze funkcji drukowania bezprzewodowego HP ePrint, AirPrint i HP Auto Wireless Connect. Wystarczy, że dokument przeznaczony do wydruku zostanie załączony do wiadomości email i wysłany z urządzenia mobilnego na adres przyporządkowany do HP Photosmart 5510 e-AIO. W ten sposób użytkownik może drukować m.in. wiadomości, teksty, zdjęcia, strony WWW i inne elementy niezależnie od miejsca i czasu.

W tym celu nie trzeba włączać komputera. Dotyczy to zresztą nie tylko drukowania z urządzenia mobilnego, ale i pobierania do wydruku kontentu prosto z Internetu. W tym celu użytkownik może skorzystać z intuicyjnego, łatwego w obsłudze i kolorowego ekranu dotykowego w drukarce, aby wydrukować, skopiować lub zeskanować dowolny dokument, np. łamigłówki Sudoku, kalendarze, gry, strony do notatnika albo kolorowanki dla dzieci.

Laboratoryjna jakość zdjęć

Z kolei HP Photosmart 7510 e-AIO przeznaczone jest dla użytkowników domowych szukających zaawansowanego urządzenia wielofunkcyjnego z ekranem dotykowym, które pozwala tworzyć zdjęcia w laboratoryjnej jakości oraz zapewnia bezprzewodowe drukowanie przez Internet, skanowanie i kopiowanie.

Laboratoryjną jakość zdjęć gwarantuje pięć oryginalnych tuszów HP. Nie ma przy tym znaczenia, czy wydruk generowany jest z komputera czy z urządzenia mobilnego. Dzięki funkcji HP ePrint lub AirPrint użytkownik może drukować z dowolnego miejsca i niezależnie od czasu. Wystarczy, że dokument zostanie załączony do wiadomości email i wysłany na adres przyporządkowany do HP Photosmart 7510 e-AIO. Podobne możliwości i doznania zapewnia technologia HP Auto Wireless Connect. I w jednym i w drugim przypadku drukarka nie musi być podłączona do włączonego komputera.

Dodatkowym atutem urządzenia jest intuicyjny duży i kolorowy ekran dotykowy, który umożliwia pobieranie i drukowanie kontentu z Internetu lub z karty pamięci bez potrzeby włączania komputera. Urządzenie wyposażone jest także w usługę eFax®, umożliwiającą automatyczne faksowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów wielostronicowych przy użyciu automatycznego podajnika dokumentów.

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: