eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Anonser.pl - serwis ogłoszeniowy

Anonser.pl - serwis ogłoszeniowy

2003-11-19 00:30

W czwartym kwartale br. Panorama Internetu sp. z o. o. wprowadza na rynek Ogólnopolski Katalog Handlowy w postaci tygodnika pod nazwą Anonser.pl. Nowe przedsięwzięcie jest produktem z obszaru e-commerce. Stanowi połączenie funkcji gazety ogłoszeniowej i katalogu produktowego.

Przeczytaj także: Koniec współpracy Panoramy Internetu i Eniro

W periodyku publikowane są oferty firm pochodzące z witryn handlowych oraz ogłoszenia drobne znajdujące się w internetowej bazie dostępnej pod adresem . Wersja on-line Ogólnopolskiego Katalogu Handlowego pojawiła się w Sieci w połowie września br.

W serwisie umożliwiono zamieszczanie zdjęć wraz z bezpłatnymi ofertami wyświetlanymi w Sieci w czasie rzeczywistym. Dodatkowo w serwisie można znaleźć ofertę płatnego wyróżniania informacji handlowych i ogłoszeń drobnych.

Użytkownicy szukający produktów w Katalogu nie ponoszą żadnych kosztów związanych z dostępem do zamieszczonych w bazie ofert firm i osób indywidualnych.

Posiadacz witryny handlowej, ma możliwość bezpłatnego zamieszczenia swojej szczegółowej oferty towarów lub usług, niezależnie od ilości proponowanych produktów. Wszystkie anonse pochodzące z witryn dostępne są również na stronach KATALOGU OFERT HANDLOWYCH – Anonser.pl. Użytkownicy przeglądający oferty firm w Katalogu mogą z nich przejść bezpośrednio do firmowej witryny handlowej oferenta klikając myszką na ikonę witryny.

Anonser.pl współpracuje z polską wyszukiwarką internetową - Gooru.pl. Wszystkie produkty pochodzące z bazy katalogu prezentowane są wśród wyników wyszukiwania w części wyszukiwarki poświęconej ogłoszeniom.
Przeczytaj także: Ogłoszenia w Gooru.pl Ogłoszenia w Gooru.pl

oprac. : Beata Szkodzin / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: