eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Dostępne tylko 2000 sztuk

Dostępne tylko 2000 sztuk

2003-11-06 00:08

Dostępne tylko 2000 sztuk

© fot. mat. prasowe

Z okazji rekordowej sprzedaży jaka miała miejsce we wrześniu, firma ASUSTeK wypuściła na rynek limitowaną serię kart graficznych RADEON 9800 XT.

Przeczytaj także: Nowy produkt ATI

fot. mat. prasowe

Wszyscy chętni, którzy akurat mają wolne 600-1000 USD i chcieliby świętować razem z firmą ASUS, powinni się pośpieszyć, bowiem producent skieruje do sprzedaży w ofercie specjalnej zaledwie 2 tys. tych urządzeń.

Początek sprzedaży zaplanowany jest na drugą połowę listopada. Wraz z kartą graficzną, w czarnym opakowaniu znajdzie się szereg dodatków, m. in. oparty na złączu USB 2.0 czytnik kart pamięci flash wszystkich formatów, oraz eleganckie skórzane etui na płyty CD.

Obecnie coraz więcej producentów wprowadza do swojej oferty drogie zestawy, charakteryzujące się głównie atrakcyjnym opakowaniem, które dedykowane są dla użytkowników końcowych domagających się znacznie bardziej luksusu i licznych "wodotrysków", niż dużej wydajności samej karty graficznej.

Tymczasem z badań online przeprowadzonych na początku roku przez serwis X-bit labs wynika, że zaledwie 2% użytkowników końcowych zdecydowałoby się zakupić płytę główną lub kartę graficzną wyłącznie ze względu na jej oprawę i wygląd. Być może jednak, w związku z nadchodzącym okresem przedświątecznych zakupów, potencjalni nabywcy będą częściej spoglądać w kierunku elegancko opakowanych urządzeń, które będą się ładniej prezentować pod choinką.
Przeczytaj także: AMD zachowa markę ATI AMD zachowa markę ATI

oprac. : 4Press

Więcej na ten temat: radeon

Przeczytaj także

4 Mbitowe chipy MRAM

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: