eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Monitory Acer z serii Business i Value

Monitory Acer z serii Business i Value

2008-04-22 01:48

Monitory Acer z serii Business i Value

Acer B193w © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (6)

Firma Acer poszerzyła ofertę monitorów profesjonalnych wprowadzając nowe serie Business i Value. Nowe monitory charakteryzują się czasem reakcji 5 ms oraz zostały wyposażone w adaptacyjną regulację kontrastu ACM.

fot. mat. prasowe

Seria Business obejmuje monitory o pięciu wielkościach: od 17- i 19-calowych modeli B173 i 193 po 19-, 20, 22- i 24-calowe modele panoramiczne: B193W, B203W, B223W oraz B243W. Wszystkie monitory z serii Business charakteryzują się ciemnoszarą ramą oraz czarną podstawą, okrągłą w przypadku monitorów 17- i 19-calowych o formacie 4:3 lub kwadratową w modelach panoramicznych.

fot. mat. prasowe

Specyfikacja techniczna serii Business

Specyfikacja techniczna serii Business

Panoramiczne monitory z serii Business są wyposażone w ramię FlxArm, które pozwala na regulowanie wysokości, nachylenia oraz obracanie ekranu. Wyświetlacz można nachylać o 15 stopni w górę lub 5 stopni w dół, a także obracać o 35 stopni w prawo lub w lewo. Wszystkie monitory Acer z serii B zostały wyposażone w dwa wejścia wideo: analogowe VGA oraz cyfrowe DVI z obsługą protokołu HDCP. Dodatkowo posiadają wyłącznik zasilania. Gniazda zostały umieszczone z tyłu monitora.

Monitory Acer Business zostały wyposażone w opcjonalne porty USB, które umożliwiają podłączanie urządzeń peryferyjnych a także konfigurowanie kilku monitorów. Wejście/wyjście USB pozwala na łańcuchowe łączenie monitorów, a tym samym na zbudowanie ściany monitorów bez rozdzielacza VGA lub DVI. Wszystkie monitory z nowej serii B charakteryzują się czasem reakcji 5 ms, współczynnikiem kontrastu od 2000:1 do 3000:1 (w zależności od modelu), który jest dynamicznie regulowany przez funkcję Adaptive Contrast Management.

W skład serii Value wchodzą monitory o różnych rozmiarach wyświetlaczy, od 17- i 19-calowego o formacie 4:3, po 24-calowy panoramiczny 16:10. Monitory zostały wyposażone w przycisk umożliwiający odłączenie wyświetlacza od podstawy oraz charakteryzują się współczynnikiem kontrastu od 2000:1 do 3000:1, czasem reakcji 5 ms oraz jasnością do 400 cd/m2.

fot. mat. prasowe

Specyfikacja techniczna serii Business

Specyfikacja techniczna serii Business

 

1 2

następna

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl


Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: