eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Ericsson przejmuje Grupę HyC

Ericsson przejmuje Grupę HyC

2008-01-27 02:39

Firma Ericsson ogłosiła przejęcie Grupy HyC - hiszpańskiego przedsiębiorstwa w segmencie konsultingu i integracji systemów TV zatrudniającego 110 pracowników. Przejęcie HyC ma umocnić pozycję firmy Ericsson na rynku usług i multimediów jako integratora systemów rozwiązań IPTV.

Przeczytaj także: Europa liderem IPTV

IPTV jest technologią dla operatorów telekomunikacyjnych i dostawców usług, którzy planują oferować interaktywne i spersonalizowane usługi szerokopasmowej TV dla użytkowników telefonów stacjonarnych i komórkowych. Poprzez przejęcie HyC Ericsson chce zwiększyć możliwości wspierania operatorów i dostawców usług w projektowaniu rozwiązań, instalacji, integracji i działania usług IPTV.

Po przejęciu Telewizji Tandberg specjalizującej się technologiach kompresji wideo, które miało miejsce na początku roku 2007, jest to kolejne przejęcie firmy Ericsson.

Firma Ericsson dostarcza operatorom i przedsiębiorstwom projekty integracji systemów, w środowiskach różnorodnych sprzedawców i różnorodnych technologii. Ekspertyza integracji systemów firmy Ericsson obejmuje usługi multimedialne i sieci usług, zarządzanie telekomunikacyjne, zasady pakietu IP, Podsystem Multimedialny IP (IMS), komunikację satelitarną i rozwiązania z zakresu Bezpieczeństwa Narodowego i Publicznego.

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: