eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Abytaniej.pl: promocje online

Abytaniej.pl: promocje online

2006-12-04 13:27

Powstał polski serwis Web 2.0. gromadzący informacje o okazjach i promocjach w sklepach internetowych - Abytaniej.pl. Jego treść tworzą sami internauci, dodając informacje o obniżkach i budując ranking najbardziej godnych polecenia okazji.

Przeczytaj także: Marketing 2.0

Główną zasadą działania Abytaniej.pl jest system poleceń, mający zagwarantować, że w serwisie znajdą się najciekawsze i najbardziej intratne promocje z e-sklepów. Internauci głosują na okazje – kupony, rabaty czy obniżki – dodawane przez innych użtkowników. Jeśli dana oferta nie uzyska odpowiedniej liczby poleceń – znika z serwisu.

Abytaniej.pl daje też możliwość umieszczania komentarzy i prowadzenia dyskusji. Portal jest całkowicie bezpłatny. Informacje o okazjach mogą być dodawane przez wszystkich - zarówno internautów, jak i sklepy internetowe.

„Abytaniej.pl ułatwia polowanie na okazje. Większość z nas bowiem chętnie korzysta z wszelkich specjalnych ofert i promocji, a jednocześnie zwykle nie mamy czasu ani cierpliwości na żmudne przeglądanie witryn w poszukiwaniu przecen” – mówi Jakub Milewski, współzałożyciel serwisu Abytaniej.pl.

System ocen i poleceń zastosowany w serwisie służy przede wsztystkim internautom, ale także oznacza korzyści dla e-sklepów. Dzięki Abytaniej.pl mogą one za darmo wesprzeć swoje akcje promocyjne, a następnie zebrać opinie na temat ich atrakcyjności.

Abytaniej.pl założyli Jakub Milewski – pomysłodawca portalu daromowej wymiany książek Podaj.net - oraz Krystian Szymukowicz - właściciel firmy PROLABIUM.COM.

oprac. : Beata Szkodzin / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: