eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › Aniołów Park - nowy park handlowy w Częstochowie

Aniołów Park - nowy park handlowy w Częstochowie

2022-08-19 12:07

Aniołów Park - nowy park handlowy w Częstochowie

Aniołów Park © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

DOR Group zakończył właśnie budowę nowego parku handlowego w Częstochowie. Aniołów Park ma 65 tys. mkw. powierzchni, a część handlowa zajmuje ok. 18 tys. mkw. Pierwsze sklepy otworzą się w przyszłym tygodniu.

Przeczytaj także: Kolejny Vendo Park powstanie w Ciechanowie

Aniołów Park (nazwa pochodzi od dzielnicy Aniołów) powstał w miejscu hipermarketu Tesco, przy ul. Drogowców w Częstochowie. Firma DOR Group kupiła budynek dwa lata temu, zrewitalizowała go i przekształciła w nowoczesny park handlowy.

Park zajmuje powierzchnię 65 tys. mkw., a sama część handlowa ok. 18 tys. mkw. Głównym najemcą obiektu jest Carrefour, który wynajął tu aż 8 tys. mkw. Carrefour zaprasza na zakupy już od 24 sierpnia.

fot. mat. prasowe

Aniołów Park

Aniołów Park powstał w miejscu hipermarketu Tesco, przy ul. Drogowców w Częstochowie.


W Aniołów Park znajdą się również sklepy: Sinsay, Pepco, TEDi, Dealz, Rossmann, JYSK, Jula, Maxi Zoo, Verona, Media Expert, Inmedio, a także salon Orange. Większość z nich rozpocznie działalność w przyszłym tygodniu. Natomiast uroczyste otwarcie parku jest zaplanowane na 23 września. DOR Group oraz najemcy parku zapowiadają na tę okazję mnóstwo atrakcji i ciekawe promocje.

fot. mat. prasowe

Aniołów Park, fot.2

Park zajmuje powierzchnię 65 tys. mkw., a sama część handlowa ok. 18 tys. mkw.


Aniołów Park to jedna z najbardziej oczekiwanych inwestycji w Częstochowie. DOR Group przejął znane i popularne miejsce zakupów, które służyło mieszkańcom miasta 20 lat i stworzył tu kompletnie nowe centrum usługowo-zakupowe na mapie miasta. Staraliśmy się tak dobrać najemców, aby ich oferta zaspokoiła różnorodne potrzeby klientów, a każda wizyta w parku była ciekawym i dobrym doświadczeniem. Aniołów Park to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą zrobić jakościowe zakupy w komfortowych warunkach i za rozsądną cenę – mówi Michał Malecki, Head of Leasing w strukturach CREAM Property Advisors, firmy która odpowiada komercjalizację obiektu.

Klienci sklepów i punktów usługowych mogą tu korzystać z parkingu na około 600 miejsc postojowych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja benzynowa MOYA oraz myjnia samochodowa.

DOR Group ma w planach dalszą rozbudowę parku handlowego w Częstochowie o 3 000 mkw. Realizacja drugiego etapu rozpocznie się w pierwszej połowie 2023 roku.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Advertisement

Crafted in Japan

18.09.23

Hybrydowa Mazda CX-60
o mocy 327KM

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: