eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Orange: od stycznia roaming w Wielkiej Brytanii jak w UE

Orange: od stycznia roaming w Wielkiej Brytanii jak w UE

2020-12-23 09:30

Orange: od stycznia roaming w Wielkiej Brytanii jak w UE

Od stycznia w Orange roaming w Wielkiej Brytanii jak w UE © ldprod - Fotolia.com

Z dniem 1 stycznia 2021 roku Wielka Brytania przestaje być częścią Unii Europejskiej. Orange wychodzi jednak naprzeciw potrzebom klientów i wprowadza specjalną promocję na usługi roamingowe. Podróżujący po tym kraju będą mogli korzystać ze stawek i warunków obowiązujących w Unii Europejskiej.

Przeczytaj także: 5x tańszy roaming w Orange

W związku z wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, Orange Polska zgodnie z obowiązującym prawem wprowadził zmiany w cennikach roamingu, przenosząc Wielką Brytanię ze strefy 1, w której znajdują się państwa należące do UE oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego, do strefy 2 – Więcej Europy.

Teraz ogłosił wprowadzenie promocji dla podróżujących do Wielkiej Brytanii, która po 1 stycznia 2021 roku pozwoli im korzystać z usług telekomunikacyjnych w roamingu na korzystnych warunkach. Promocja obowiązuje w Wielkiej Brytanii oraz na terytoriach zależnych takich jak Gibraltar. Dzięki niej, klienci Orange, którzy będą tam podróżować, będą rozliczani za połączenia telefoniczne, SMSy i MMSy tak samo jak w kraju - jeśli korzystają z nielimitowanych ofert, nie będą za nie ponosili dodatkowych opłat, a jeśli mają w planie taryfowym pakiety minut czy sms-ów, po ich wyczerpaniu będą rozliczani wg stawek krajowych. Korzystanie z internetu będzie możliwe w ramach pakietów przyznanych w planie taryfowym – tak samo jak w roamingu w UE.

Promocja dotyczy wszystkich klientów Orange Polska – indywidualnych i biznesowych korzystających z planów abonamentowych, a także użytkowników ofert na kartę, usług nju mobile i Orange Flex.

Promocja obowiązuje do 31 maja 2021.

Przeczytaj także: Tańszy roaming Orange Tańszy roaming Orange

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: