eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Domowy Internet LTE Cyfrowego Polsatu za 25 zł miesięcznie

Domowy Internet LTE Cyfrowego Polsatu za 25 zł miesięcznie

2019-08-23 08:16

Domowy Internet LTE Cyfrowego Polsatu za 25 zł miesięcznie

LTE © marog-pixcells - Fotolia.com

Cyfrowy Polsat przygotował dla klientów korzystających z telewizji satelitarnej lub telewizji kablowej w technologii IPTV ofertę Internetu Domowego LTE za 25 zł miesięcznie.

Przeczytaj także: Plus i Cyfrowy Polsat: nowy Zestaw Internetu Domowego 300

Abonenci posiadający usługę telewizyjną z miesięcznym abonamentem od 49,90 zł mogą dokupić Internet LTE nawet za połowę ceny.

Promocja obejmuje dwa abonamenty:
  • 50 GB + LTE bez końca za 25 zł/mies.
  • 100 GB + LTE bez końca za 45 zł/mies.

LTE bez końca oznacza, że nawet po wykorzystaniu wybranego pakietu danych, będąc w zasięgu Internetu LTE, możemy dalej korzystać z usługi.

W ramach oferty klient dodatkowo otrzymuje:
  • możliwość przetestowania usługi przez 14 dni,
  • ochronę Internetu bez opłat przez 1 miesiąc (później 9zł/mies.),
  • 3 pakiety IPLA bez opłat przez 2 miesiące (później 10 zł/mies.), a w nich dostęp do najlepszych filmów i seriali, sportu oraz materiałów dla najmłodszych widzów.

Oferta dostępna jest w stacjonarnej sieci sprzedaży, z umową na 24 miesiące. Istnieje możliwość wybrania opcji z urządzeniem, jak i bez.

fot. marog-pixcells - Fotolia.com

LTE

Cyfrowy Polsat przygotował ofertę specjalną Internetu Domowego LTE za 25 zł/mies. dla klientów korzystających z telewizji satelitarnej lub telewizji kablowej w technologii IPTV.


Zestaw Internetu Domowego 300 to rozwiązanie składające się z modemu zewnętrznego LTE (ODU-300) i routera Wi-Fi (IDU-300). Sprzęt szczególnie sprawdza się na obszarach o trudnych warunkach geograficznych lub urbanistycznych, na granicy zasięgu oraz często tam, gdzie nie ma dostępu do Internetu stacjonarnego, zarówno w blokach, jak i domach jednorodzinnych. Zestaw zapewnia większy obszar zasięgu i moc odbieranego sygnału, a tym samym większą wygodę i komfort korzystania z usług w sieci.

LTE Plus Advanced


Internet LTE Plus Advanced to najnowsza technologia, której zasięg jest cały czas zwiększany. Aktualnie jest dostępna dla 73% mieszkańców Polski. Wykorzystuje coraz to nowsze rozwiązania sieciowe, dzięki czemu zapewnia nie tylko szybkie łącze, ale również wysoką stabilność i większą pojemność sieci, dające użytkownikom swobodę i wysoki komfort korzystania ze wszystkich zasobów Internetu. Z kolei Internet LTE Cyfrowego Polsatu i Plusa to już praktycznie standard, który dostępny jest dla ponad 99% mieszkańców Polski.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: