eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościKomunikaty firm › Zarabianie przez Internet? Sprawdź jakie to proste z LeadStar.pl!

Zarabianie przez Internet? Sprawdź jakie to proste z LeadStar.pl!

2019-05-15 00:01

Zarabianie przez Internet? Sprawdź jakie to proste z LeadStar.pl!

Zarabianie przez Internet? Sprawdź jakie to proste z LeadStar.pl! © fot. mat. prasowe

Komunikat PR

W dobie dzisiejszego Internetu, do którego dostęp ma niemalże każdy przeciętny Polak, wielu z nas szuka sposobu na umiejętne wykorzystanie tego faktu. Nie tylko wielkie firmy mogą zarabiać na reklamie w sieci - może to robić każdy z nas. Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się, że jest to możliwe!
Szukając idealnego sposobu na zarobek w Internecie, znajdziemy wiele metod na zbudowanie złotego biznesu. Tylko czy są one faktycznie dla nas bezpieczne? Część z nich wymaga zainwestowania nie tylko naszego czasu, ale także pieniędzy, które często do nas później nie wracają. Czy istnieje zatem metoda, która bez żadnych zbędnych kosztów pozwoli nam zarobić na własnej stronie czy blogu? A może nawet bez posiadania takowych? Oczywiście! Jednym z bezpiecznych i bezinwestycyjnych sposobów na dodatkową gotówkę jest udział w tzw. programach partnerskich, które udostępniają nam oferty wielu różnych firm (zarówno finansowych, jak i pozafinansowych), za skorzystanie z których otrzymujemy określoną prowizję (np. 120 zł).

Co zatem należy zrobić, aby zarabiać? Przede wszystkim zarejestrować się w wybranym programie partnerskim, dołączyć do interesujących nas kampanii (ofert) i korzystać z dostępnych tam narzędzi. Zespół LeadStar.pl wie, że początki mogą być trudne, dlatego przygotował dla swoich wydawców (użytkowników ) materiały w postaci poradników i instrukcji. Dostępny jest również firmowy blog przedstawiający w prosty i czytelny sposób zasady funkcjonowania programu, sposoby zarabiania, opis narzędzi czy kwestie związane z wszechobecnym dziś RODO.

- Mając bloga czy stronę www, które poświęcone są danej tematyce, możemy umieścić reklamę (np. w postaci bannera) w menu bocznym, czy też w treści artykułu, który akurat piszemy – tłumaczy Kasia z Programu Partnerskiego LeadStar.pl – Jeśli nasz czytelnik skorzysta za pośrednictwem tych reklam z produktu, otrzymamy za niego określoną prowizję.

Poza dodaniem reklamy bannerowej możemy napisać artykuł tematyczny związany np. z aktualną promocją w sklepie x, czy poleceniem bonusu, jaki można zgarnąć za przeniesienie konta bankowego z banku a do banku b. Dodatkowym atutem będzie znajomość Google Ads, która pozwoli nam skierować odpowiedni ruch na własną stronę, co przełoży się również na wyższy zarobek. Ponadto możemy korzystać z dostępnych w Programie Partnerskim LeadStar narzędzi, takich jak: widgety, pule reklam, chmury linków oraz linków symbolicznych, które odpowiednio dodane na stronę mogą urozmaicić jej wygląd i być dodatkowym sposobem na zachęcenie do skorzystania z promowanych produktów. Posiadanie bazy mailingowej, zgodnej z RODO, będzie naszym dodatkowym plusem. Będziemy mogli bowiem wykorzystać materiały mailingowe i skierować wysyłkę e-mail z odpowiednią kampanią do grupy osób znajdującej się w naszej bazie. Również te działania wpłyną na wzrost naszych zarobków.

Pamiętajmy jednak, że wcale nie musimy posiadać własnej strony – w możemy zarabiać nawet na własnych, codziennych zakupach z takich dziedzin jak: rtv i agd, moda i uroda, dom i ogród, hobby czy też sklepów budowlanych, spożywczych lub ogólnobranżowych. Bo po co wychodzić z domu, kiedy pogoda barowa za oknem? Siedząc przed komputerem, a nawet telefonem, możemy szybko i tanio zrobić potrzebne zakupy, nie tracąc pieniędzy na paliwo i bilet. A na sam koniec część wydanej gotówki wróci do naszej kieszeni!

Jeśli mimo wszystko interesuje nas posiadanie własnej strony, to w LeadStar.pl będziemy mogli ją stworzyć. Program udostępnia nam aż 6 różnych domen i wiele opcji do konfiguracji strony – w tym wybranie ofert, które będziemy chcieli promować. Wielkim atutem stron partnerskich jest również pełna ich mobilność oraz szybkość działania także na smartfonach i tabletach.

Program partnerski to także (a przede wszystkim) pomoc w postaci Opiekuna Programu. Pojawiające się pytania i problemy powinny być szybko i sprawnie rozwiązywane a informacja, jaką otrzymujemy – konkretna i zrozumiała.

- W LeadStar.pl, to wydawcy są dla nas najważniejsi, gdyż to dzięki nim nasz program partnerski zdobywa coraz większą popularność. To właśnie oni przyczynili się do powstania wielu narzędzi, a także nowości, które pojawiły się w panelu w ostatnim czasie – dodaje Angelika z LeadStar.pl – To dzięki nim i dla nich dalej się rozwijamy i nie raz jeszcze pozytywnie zaskoczymy.

Czy potrzeba zatem czegoś więcej? Wypłaty, prawda? Programy partnerskie udostępniają nam kampanie w kilku modelach rozliczeniowych, takich jak CPC (kliknięcie), CPL (wypełnienie formularza), CPA (wykonanie konkretnej akcji), czy CPS (sprzedaż). Zależnie od kampanii możemy zgarnąć od kilku do nawet kilkuset złotych prowizji za akcję! Nie są to oczywiście miliony, jakie obiecują inne biznesy, ale jest to źródło nieobarczone ryzykiem – a co za tym idzie, nie możemy na tym stracić. Przy odrobinie chęci, czasu, umiejętności (które można nabyć) możemy aktywnie promować wybrane kampanie kierowane do użytkowników naszych stron, blogów, fanpage’y na Facebook’u kusząc ich dodatkowymi bonusami, jakie oferuje reklamodawca. Bo czy przeciętny Polak nie będzie zainteresowany przeniesieniem konta bankowego, jeśli otrzyma od banku dodatkowe nawet 300 zł?

- Wiemy, że informacje o premiach i bonusach dla klientów są ważne dla naszych wydawców, dlatego w LeadStar.pl przygotowaliśmy specjalną zakładkę z aktualnie dostępnymi promocjami, jakie oferują nasi reklamodawcy – mówi Kasia z LeadStar.pl.

Promocja promocją, ale kiedy otrzymamy naszą prowizję? Zazwyczaj programy partnerskie rozliczają nasze działania z miesięcznym opóźnieniem. Jeśli zatem wygenerujemy kilka akcji (np. sprzedaży na kontach czy pożyczkach) w maju, to pierwsze rozliczenia pojawią się na naszym koncie już w czerwcu. Wynika to z faktu, że reklamodawca musi dostarczyć pełny – miesięczny – raport rozliczeniowy, który zostanie przez niego potwierdzony. Zdarza się bowiem, że osoba, która, np. wzięła pożyczkę pozabankową, po 5 dniach z niej rezygnuje – w takim przypadku reklamodawca za nią nie zapłaci.

Kiedy będziemy mogli wypłacić zgromadzoną prowizję? Zależnie od programu partnerskiego, który wybraliśmy, może to trwać nawet kilkanaście dni. W LeadStar.pl natomiast swoje wynagrodzenie wypłacisz nawet tego samego dnia, a pieniądze pojawią się na Twoim koncie już w kolejnym dniu roboczym (jeśli rozliczasz się jako osoba fizyczna) lub w ciągu 1-3 dni roboczych w przypadku firm. Pracownicy LeadStar.pl dokładnie wiedzą, jak ważne się pieniądze dla wydawców, bo to one często są motorem do ich dalszego, bardziej zaangażowanego działania.

Jeśli zatem masz chęci, czas i samozaparcie do aktywnego działania, to masz szansę na dodatkowy zarobek bez wychodzenia z domu. Internet daje wiele możliwości, ale warto rozważnie z nich korzystać. Wybieraj sprawdzone i pewne metody, za którymi stoi firma będąca na rynku kilka lat. Czytaj opinie, nie bój się pytać i działaj, a pojawią się pierwsze efekty. Chcesz spróbować już teraz? i sprawdź jakie to proste!

oprac. : Komunikat PR

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: