eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Nokia Lumia 630, 635 i 930

Nokia Lumia 630, 635 i 930

2014-04-04 13:09

Nokia Lumia 630, 635 i 930

Nokia Lumia 930 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Już wkrótce na polskim rynku pojawią się nowe smartfony Nokia z rodziny Lumia. Model 630 to propozycja przystępna cenowo z możliwością obsługi dwóch kart SIM. Model 635 to bliźniaczka Lumii 630 wyposażona dodatkowo w 4G/LTE, a ostatnia z nich to oferująca zaawansowane funkcje propozycja z górnej półki cenowej.

Przeczytaj także: Smartfon Nokia Lumia 1520

Producent zapowiada równocześnie, że system Windows Phone 8.1 będzie dostępny dla wszystkich smartfonów Lumia z systemem Windows Phone 8.

Szybki dostęp do ulubionych funkcjonalności na serii Lumia dzięki Windows Phone 8.1

Już tego lata, Windows Phone 8.1 powinien być udostępniony wszystkim użytkownikom smartfonów z serii Lumia z systemem Windows Phone 8, wraz z zaawansowanymi funkcjonalnościami Lumia, jako aktualizacja Lumia Cyan.

System Windows Phone 8.1 wprowadza większą personalizację ekranu wykorzystując dynamicze kafelki, umożliwia szybki dostęp do ważnych informacji dzięki Centrum Powiadomień, a także udostępnia szybsze sposoby pisania i komunikowania się dzięki WordFlow. Pakiet biznesowy Windows Phone 8.1 ma sprawić, że urządzenia Lumia działające w oparciu o Windows Phone 8 sprawdzą się w użyciu biznesowym.

Aktualizacji Windows Phone 8.1 będą towarzyszyć nowe funkcje foto i wideo. Ulepszona ma zostać „aplikacja aparatu”, aplikacja Creative Studio, a także Nokia Storyteller służąca do dzielenia się historiami w formie filmowych prezentacji w portalach społecznościowych. Ponadto smartfony w Stanach Zjednoczonych zostaną wyposażone w wirtualnego asystenta o nazwie Cortana.

fot. mat. prasowe

Nokia Lumia 930

Nokia Lumia 930 będzie dostępna w Polsce na przełomie czerwca i lipca w sugerowanej cenie 2399 PLN.


Nowości - podsumowanie:
  • Wszystkie smartfony z rodziny Lumia z Windows Phone 8 zostaną zaktualizowane do systemu Lumia Cyan, który połączy Windows Phone 8.1 i unikalne funkcje Lumia w jednym pakiecie aktualizacji.
  • Windows Phone 8.1 wprowadza nowe funkcje - więcej szczegółów widocznych na dynamicznych kafelkach, szybka klawiatura WordFlow oraz możliwość zarządzania ulubionymi funkcjami w Centrum Powiadomień ściąganym z góry ekranu.
  • Nowe urządzenia wprowadzają „SensorCore", innowacyjne rozwiązanie pozwalające na rejestrowanie ruchu przy małym poborze energii wykorzystywane w Bing Health and Fitness.
  • Nokia Lumia 630 to pierwszy model z rodziny Lumia oferowany w wersji z dual SIM. Dostępna będzie również w wersji single SIM. Smartfon działający na Windows Phone 8.1 będzie dostępny w przystępnych cenach.
  • Nokia Lumia 635 to model bliźniaczy do Lumia 630 wyposażony w 4G/LTE.
  • Nokia Lumia 930 to smartfon oferujący zaawansowane funkcje oraz bardzo dobrą jakość materiałów foto i wideo.

 

1 2

następna

Przeczytaj także

Nowe Smart Plany w Orange

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: