eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Monitory z serii Acer Business

Monitory z serii Acer Business

2011-03-16 00:04

Monitory z serii Acer Business

Acer B243HLC © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Monitory z serii Acer Business zostały zaprojektowane z myślą o codziennym, intensywnym użytkowaniu, a także zapewnieniu dobrej jakości obrazu i optymalnej ergonomii. Ze względu na dużą rozdzielczość oraz wielofunkcyjność, monitory te powinny spełniać oczekiwania firm oraz profesjonalistów.

fot. mat. prasowe

Acer B243HLC

Acer B243HLC


Firma Acer wzbogaciła serię monitorów profesjonalnych o dwa nowe modele B243HLC i B273HL, które są wyposażone w panel o szerokim kącie widzenia oraz podświetlenie LED – rozwiązania, dzięki którym monitory są idealnymi narzędziami pracy. W nowych monitorach zastosowano panel o kącie widzenia 178°. Dzięki temu, więcej użytkowników może jednocześnie z różnych miejsc obserwować czytelne informacje na ekranie.

Oprócz panela o szerokim kącie widzenia, nowe modele monitorów są wyposażone w regulację wysokości, obrotu oraz nachylenia, dzięki czemu użytkownik może łatwo ustawić ekran w optymalnym położeniu. Ekran można odchylać w zakresie od 15 stopni w górę do 5 stopni oraz obracać po 35 stopni w prawo i w lewo. Ponadto, zakres regulacji wysokości wynosi 110 mm, a wybrane modele są też wyposażone w funkcję obracania ekranu o 90° w pionie. Monitory LCD z serii Business można więc zawsze ustawić w wygodnej pozycji, gwarantującej pełny komfort oraz maksymalną produktywność.

Monitory z serii Business wyróżniają się dużymi wartościami dynamicznego współczynnika kontrastu, nawet 100 000 000:1 w modelach B243HLC i B273HL, który jest optymalizowany przez funkcję Acer Adaptive Contrast Management. Dlatego zapewniają dobre odwzorowanie stopniowania kolorów i szczegółów, zwłaszcza w bardzo ciemnych lub bardzo jasnych scenach. Dzięki temu, monitory wyświetlają ostry obraz o wyraźnych liniach i doskonale sprawdzają się podczas wyświetlania plików z dużą ilością danych, a także podczas pracy z aplikacjami CAD.

Monitory z serii Business można podłączać do różnorodnych urządzeń, ponieważ są wyposażone w pełny zestaw wejść: VGA, DVI z obsługą protokołu HDCP pozwalający na wyświetlanie materiałów zabezpieczonych przed kopiowaniem, a w modelu B273HL również interfejs HDMI umożliwiający przesyłanie nieskompresowanych danych audio i wideo.

W celu zapewnienia dobrej jakości obrazu, w monitorach z serii Business są stosowane wyłącznie panele LCD klasy A, objęte gwarancją braku uszkodzonych jasnych pikseli. Oprócz tego, monitory Acer Business są poddawane kompleksowym testom, które potwierdzają wysoką jakość oraz walory użytkowe.

Monitory z serii Business spełniają także oczekiwania użytkowników dbających o środowisko naturalne, ponieważ zaliczają się do grupy urządzeń Acer EcoDisplay. Monitory oznaczone logo Acer EcoDisplay spełniają wymagania najsurowszych standardów międzynarodowych, takich jak EnergyStar 5.0, TCO 5.0 oraz nowa norma ISO 9241-307, dotyczących jakości, zmniejszonego zużycia energii oraz stosowania materiałów przyjaznych dla środowiska.

 

1 2

następna

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: