eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Humanitarne Aukcje24.pl

Humanitarne Aukcje24.pl

2004-04-16 00:51

15 kwietnia platforma aukcyjna Aukcje24.pl uruchomiła nowy typ aukcji - "Aukcje PAH". Jest to wspólna inicjatywa tego serwisu oraz Polskiej Akcji Humanitarnej, dzięki której Internauci będą mogli aktywnie włączyć się w niesienie pomocy potrzebującym w Polsce i na świecie.
Osoby posiadające przedmiot, który chciałyby przeznaczyć na cele charytatywne, mogą wystawić go na Aukcjach PAH. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży takich przedmiotów będą przekazywane na realizację programów Polskiej Akcji Humanitarnej.

Korzystanie z serwisu Aukcje PAH jest bezpłatne, nie są także pobierane żadne prowizje od sprzedaży przedmiotów. Aukcje PAH zapewniają bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji. Licytujący, który wygrał daną aukcję zobowiązany jest do przelania należności bezpośrednio na konto PAH. Ofiarodawca przekazuje mu wylicytowany przedmiot po potwierdzeniu dokonania wpłaty przez Aukcje24.pl.

W ciągu paru godzin od startu serwisu Aukcje PAH użytkownicy wystawili ponad 80 aukcji, wśród których znalazły się m.in.: medal Władysław Jagiellończyk na czeskim tronie oraz teczka zawierająca fotosy z serialu Na dobre i na złe z autografami aktorów.


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Nowe Wiadomości Gazeta.pl
bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: