eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Używane podręczniki szkolne online

Używane podręczniki szkolne online

2006-06-12 13:23

Poznański urząd miejski uruchomił w swoim serwisie www ogólnopolską Internetową Giełdę Używanych Podręczników. Serwis zrealizowany został w ramach programu e-Poznań współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Giełda powstała dla uczniów oraz rodziców, którzy mogą umieszczać oferty sprzedaży używanych książek szkolnych, pozwala również sprawdzić, czy ktoś nie chce sprzedać poszukiwanej książki. Wszystkie ogłoszenia są zamieszczane i obsługiwane bezpłatnie.

Formularz opublikowany na stronie umożliwia bezpośredni kontakt między sprzedającym a kupującym (nawiązywany za pośrednictwem komunikatorów internetowych, telefonu lub poczty elektronicznej). Administratorzy internetowej giełdy apelują jednak uczniów, że przed sfinalizowaniem transakcji ze względów bezpieczeństwa powinni poinformować rodziców o zamiarze kupna książki.

Internetowa Giełda Używanych Podręczników jest administrowana przez pracowników Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Poznania.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.