eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Urządzenia wielofunkcyjne Sharp MX-4050N, MX-3550N i MX-3050N

Urządzenia wielofunkcyjne Sharp MX-4050N, MX-3550N i MX-3050N

2016-03-16 11:10

Urządzenia wielofunkcyjne Sharp MX-4050N, MX-3550N i MX-3050N

Urządzenia Sharp MX - wyświetlacz © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Sharp poszerza swoją ofertę o trzy nowe modele kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 do zastosowań biznesowych z serii MX Essential – MX-4050N, MX-3550N oraz MX-3050N. Modele umożliwiają drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie, wyróżniają się dużym ekranem dotykowym oraz możliwością rozbudowy.
Pracujące z prędkościami 40, 35 i 30 str./min nowe kolorowe modele A3 z serii MX Essential łączą w sobie wysoką jakość i prędkość z ergonomią łatwego w obsłudze interfejsu użytkownika. Sharp oferuje również firmom szeroką gamę elementów wyposażenia opcjonalnego, która obejmuje zaawansowane funkcje wykańczania, możliwość bezpośredniego druku plików z pakietu Office, a także platformę Sharp Open System Architecture.

Ruchomy ekran dotykowy LCD o wielkości 10,1 cala z uproszczonym interfejsem użytkownika, taki sam we wszystkich modelach serii MX Advanced i Essential, ułatwia wykonywanie wszystkich podstawowych czynności dzięki dużym przyciskom i napisom. Łatwo go personalizować: przykładowo, jeśli użytkownik regularnie skanuje dokumenty w celu wysłania ich poprzez email, może przeciągnąć palcem przycisk odpowiadający tej funkcji i upuścić go na ekranie startowym.

Modele serii Essential wyposażono też w rozwiązania zmniejszające koszty prowadzonej działalności. Należy wśród nich wymienić niską wartość parametru TEC (typowe zużycie energii elektrycznej), krótsze czasy nagrzewania, możliwość ręcznego zaprogramowania godzin włączania i wyłączania w celu zmniejszenia zużycia energii. Automatycznie wysuwane pojemniki z tonerem dają lepszą kontrolę administratorom IT, którzy mogą określić moment, w którym kaseta z tonerem zostanie wysunięta, co minimalizuje straty i pozwala lepiej panować nad kosztami związanymi z serwisowaniem.

Urządzenia serii MX Essential wyposażone są również w standardową funkcję wydruku podążającego, w którym zadania druku są przechowywane w urządzeniu do momentu identyfikacji użytkownika bezpośrednio przy jednym z pięciu urządzeń wielofunkcyjnych pracujących w sieci. Proponowane rozwiązanie nie wymaga stosowania serwera druku. Dla użytkowników oznacza to całkowitą swobodę wyboru urządzenia drukującego, bez konieczności czekania, aż dane urządzenie zostanie zwolnione.

Opcjonalna bezprzewodowa karta sieciowa w połączeniu z aplikacją Sharpdesk Mobile do wygodnego zarządzania drukiem i skanowaniem z urządzeń mobilnych pozwala użytkownikom bezpiecznie drukować i odbierać zeskanowane dokumenty z dowolnego miejsca w firmie, bezpośrednio na tabletach i smartfonach.

Opcjonalnie dostępne jest również rozwiązanie stwarzające możliwość druku plików pakietu Microsoft Office (pptx, xlsx, docx) bezpośrednio z pamięci USB podłączonej do urządzenia wielofunkcyjnego.

fot. mat. prasowe

Urządzenie Sharp MX-3550N

Nowe modele zostały stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, urzędach administracji publicznej oraz placówkach edukacyjnych


Dodatkowe opcje


W przypadku, gdy firma się rozwija, urządzenia można wyposażyć w liczne opcjonalne funkcje wykańczające: finiszery broszurujące, ręczny zszywacz oraz zszywacz bezzszywkowy. Bez zszywek można połączyć nawet pięć kartek, co pozwala zmniejszyć zużycie materiałów eksploatacyjnych. W kasetach modeli serii Essential mieszczą się papiery o bardzo różnych formatach (do SRA3) i gramaturach (do 300 g/m²), co stwarza o wiele większe możliwości drukowania i wykańczania dokumentów w porównaniu z poprzednimi modelami urządzeń Sharp.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: